Jump to content


Chi-Fi


pera451

Recommended Posts

29 minuta ranije, ivanp said:

:DB)Eto polako se ekipica javlja. Eto ja priznajem da sam glup i iskompleksiran, mada me niko nije prozvo. I da imam gomilu para nikad ne bih nogom kročio u više puta pominjanu prodavnicu. Otišo bih u Monroviju da tražim HiFu.

Nemam sta da dodam. Respect za samokriticnost!

Link to comment
Share on other sites

Eto i Kasapin se javio.:D Svečano izjavljujem da na ovoj temi neću više ništa komentarisati sem jeftinog kineskog HiFi ja. Dobro možda, i malo skupljeg kineskog HiFi ja.

To je moj budući DAC sa pojačalcetom za sluške. Naravno potrajaće malo dok skupim parice.

 

Fx.JPG

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, pera451 said:

Znaci, kupis Subaru i odmah si neko?

A Dara Bubamara vozi X6...

 

Ne, zavrsis skolu, postanes uspesan i priznst u poslu i onda si neko. Uz to, poneses iz kuce besto sto se zove tradicija i kucno vasitanje.

Subaru i sl je logican i ne obavezsn sled.

Od zavisti i cemera ne raspiznajes sustinu.

nego, kol’ko Logan moze da razvije? Ja kao ne znzm. :lol:

P.s.

odoh na rucak sa porodicom. Praznik je,.

 

Link to comment
Share on other sites

Sto rece neki filozof, u danasnjem svetu sve je postalo prihvatljivo osim sirotinje.

Mozete da budete LGBT, transrodna osoba, tetovirani od glave do pete, silikonirani, sve je prihvatljivo, samo nemojte da vozite los auto... Makar morali da radite i na praznik.

U odnosu na ovaj sistem vrednosti, Tijana Ajfon je moralna gromada formata Sartra...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, ivanp said:

:D

Ma postoji na forumu dobro uigrana ekipa. Malo se izmakneš i posmatraš ih ko šibicare.
Igraju uloge, prave se naivni............... looodilo.:)

:thumbsup2 Nisu baš toliko dobro uigrani, al ’ajd… :-D

Toliko „pametnih“ mišljenja na temi koja je dobro započeta, da je čudo!

 

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, ivanp said:

Eto i Kasapin se javio.:D Svečano izjavljujem da na ovoj temi neću više ništa komentarisati sem jeftinog kineskog HiFi ja. Dobro možda, i malo skupljeg kineskog HiFi ja.

To je moj budući DAC sa pojačalcetom za sluške. Naravno potrajaće malo dok skupim parice.

 

Fx.JPG

Pa i da znas da nije jeftin obzirom na zvuk.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, pera451 said:

Sto rece neki filozof, u danasnjem svetu sve je postalo prihvatljivo osim sirotinje.

Mozete da budete LGBT, transrodna osoba, tetovirani od glave do pete, silikonirani, sve je prihvatljivo, samo nemojte da vozite los auto...

U odnosu na ovaj sistem vrednosti, Tijana Ajfon je moralna gromada formata Sartra...

 

 

Ko je Tijana iPhone? Neka tvoja koleginica.

E sorry sko sam te uvredio. Nisam mislio da si materijalno sitomasan.  Ne bih nikad na tu stranu...

ne stvarno , ko je Tijana?

Link to comment
Share on other sites

Jedno je jasno da je ogroman broj postova off-topic te molim moderaciju da radi svoj posao.

Postovi ne bi bili off-topic jedino ako moderacija smatra da diskusija povezuje kineske Hi-Fi proizvode sa eventualnim tržišnim prilikama u Srbiji.

Siguran sam da to nije bila osnovna ideja predlagača teme.

 

 

Srećko

 

Link to comment
Share on other sites

To je jedna ugledna javna licnost, vozi "malo" skuplja kola od Subaru-a i potrosi jedno dva-tri Exposure-a za vece.

Ne bi me cudilo da je vec na spisku elitne klijentele nekog domaceg distributera HF-a, mada preferira zivu klupsku svirku.

Ne druzi se sa vozacima Logana, Astri i slicnim bijednicima. Samo sa ostvarenim muskarcima, lekarima i advokatima, ljudima sirokog srca i lake ruke.

Link to comment
Share on other sites

Primitivci su uvek bili skloni generalizacijama, rasizmu, mrznji prema odredjenim socijalnim grupama ( narocito siromasnima)...gotovo uvek to potice iz licnih frustracija i inferiornosti...
Zaista bi bio red da de ukloni ovaj govor mrznje kako se to moderno kaze

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, zflazar said:

Kolege, a da se vratimo na temu?

:) 

da li je moguće da niko nema da napiše/opiše koju pametnu na temu kvalitetnijeg hifija iz Kine?

 

Lazare a šta ako im se omaklo, greškom, pa taj jeftini DAC sa ........ zvuči ko oni od par iljada ojra. Znam da je malo verovatno, al oću da probam.:)

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, Aleksandar75 said:

Primitivci su uvek bili skloni generalizacijama, rasizmu, mrznji prema odredjenim socijalnim grupama ( narocito siromasnima)...gotovo uvek to potice iz licnih frustracija i inferiornosti...
Zaista bi bio red da de ukloni ovaj govor mrznje kako se to moderno kaze

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

Sad smo počeli i da podmećemo, stavove koji bi se više mogli pripisati .............

Inače za primitivce se potpuno slažem, i da, ima ih u svim socijalnim slojevima (kategorijama).

Link to comment
Share on other sites

Da je tako nešto moguće već bi se neko sa stranih foruma oglasio da neki takav postoji. Uglavnom se piše o solidnim podlogama za modifikaciju.

I tu bi bilo negde kraj priče o kinezima, sem naravno ko želi da bude entuzijasta pa da uloži par hiljada u njihove bolje sprave....

Link to comment
Share on other sites

@ivanp
Vrlo jednostavnim citanjem postova jasno se moze utvrditi ko je postavljao rasisticke i mrziteljske parole.
Inace sam malopre prebrojao, moj sistem sadrzi komponente iz 7 razlicitih zemalja, ponesto je iz jedna je iz Kine...
Pojedinci na ovom forumu su kao hipnotisani, neko prstom pokaze "neprijatelja" i pocinje mrznja i progon bez ikakvog iole racionalnog utemeljenja.
Molim Vas da kvotujete bilo sta sto sam ikada napisao na forumu a da ima mrziteljsku poruku.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...