Jump to content


Hiface Evo kockica


Jimmy_92

Recommended Posts

6 sati ranije, Kuršum said:

Kakvog kontrol panela? I ja sam USB driver instalirao za HiFace.

The kontrol panel je mesto dje se igras sa vrednostima latencija, velicine bafera itd itd, kao npr. ovaj panel na slici ispod. A drajver je parce koda ili neophodnih informacija na USB putanji do eksternog uredjaja. Tvoj W7 radi lepo jer ga proverena ruka instalirala :) 

KontrolniPanel.JPG.9d5cf879d8f6cbaf90ec983f53ce2bb8.JPG

 

A sad vidim(o) da je i drugi deo problema resen, kockica se probudila i fercera zadovoljno na W10, kako pomenu Zexx, i bez posebnih drajvera. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, arnage said:

Dokle li će se ljudi u Srbiji praviti pametniji od softver inženjera iz kompanije koja godišnje zaradi skoro 100 milijardi dolara... 

Verovatno kad budu pravili softver po potrebama korisnika a ne kako oni misle da treba. ;)

Jedan od primera, nova verzija skajpa za desktop. :D

14 minuta ranije, DJ.NIK said:

The kontrol panel je mesto dje se igras sa vrednostima latencija, velicine bafera itd itd, kao npr. ovaj panel na slici ispod. A drajver je parce koda ili neophodnih informacija na USB putanji do eksternog uredjaja. Tvoj W7 radi lepo jer ga proverena ruka instalirala :) 

KontrolniPanel.JPG.9d5cf879d8f6cbaf90ec983f53ce2bb8.JPG

 

A sad vidim(o) da je i drugi deo problema resen, kockica se probudila i fercera zadovoljno na W10, kako pomenu Zexx, i bez posebnih drajvera. 

 

Obicno drajver i kontrol panel dolaze u jednom instalacionom paketu, zar ne? :)

Vezano za kockicu, jimmy je ostao nedorecen koji drajver na kraju koristi, Win ili od M2Techa?

 

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, garson said:

Obicno drajver i kontrol panel dolaze u jednom instalacionom paketu, zar ne? :)

Jesteda, ali kad imas W7 bez patch-a (Disable Driver Signing) kontrol panel se pravilno namontira a sam drajver - ne.

Jer ga pametnjakovic iz M$ blokira i tretira skoro pa isto kao virus te trpa u neki njihov 'sanduk sa peskom'.  

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, DJ.NIK said:

Jesteda, ali kad imas W7 bez patch-a (Disable Driver Signing) kontrol panel se pravilno namontira a sam drajver - ne.

Jer ga pametnjakovic iz M$ blokira i tretira skoro pa isto kao virus te trpa u neki njihov 'sanduk sa peskom'.  

Kod mene se driver namontirao sam, a kontrolni panel ga nema za to.

Pride, jeste ruka sigurna instalirala, moja. :)

Tvoja sigurna je instalirala na onaj drugi, što sam za kevu uzeo.

Link to comment
Share on other sites

On 2/9/2018 at 1:53, garson said:

Verovatno kad budu pravili softver po potrebama korisnika a ne kako oni misle da treba. ;)

Jedan od primera, nova verzija skajpa za desktop. :D

Obicno drajver i kontrol panel dolaze u jednom instalacionom paketu, zar ne? :)

Vezano za kockicu, jimmy je ostao nedorecen koji drajver na kraju koristi, Win ili od M2Techa?

 

Jao. Što jeste, jeste. Novi Skype je blagi užas. Ajd grafički je super, ali UX? Teško njesra, da prostiš. Koristim Skype svaki dan i još uvek sam na staroj verziji. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...