Jump to content


original vs kopija


Vlada Neron

Recommended Posts

Nabavio sam (nažalost kupio) CD Pioneer PD 6700 iz 1991, koji je svojevremeno bio solidna srednja klasa. I dešava se nešto sa čime se dosad nisam susretao: čita samo kopije (rezance)!!!???, a NIJEDAN original!!!??? A znamo da je glavna fora u oglasima . . . "čita i rezane". Da li je neko imao ovakav primer?

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, Father said:

Verovatno laser nastelovan na narezan cd a nije probano sa orginalima. Ma onih koj steluju lasere bez ikakvih mernih sprava vec vrte dok je nabodu. Verovatno je bio ciscen ili servisiran pa ga neko nastelovao vrhunski.

Što rek'o Mile Tranzicija, navik'o se na Bugarina, pa zaboravio da čita originale...;)

Link to comment
Share on other sites

Siroma ja se takodje nisam predstavio zvanicno u odgovarajucoj temi, ne zato sto nisam hteo vec zato sto sam napravio previd citajuci raznorazna pravila foruma.
Bolje coveku odgovori nesto ako znas
Pozdrav, Krca 
Nisam se ni ja predstavio ……
Nisam ni znao da treba , a nisam znao ni da postoji podforum za predstavljanje novih članova ……

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

ja sam okasnio 9g...ja sam Milan iz Novog Sada i...Ja sam taj deo foruma otkrio tek posle par meseci,pa više nije imalo svrhe. Bio mi prvi internet forum gde sam se registrovao uopste.Ne opterećuj se i dobrodošao.
Hvala .

Bolje vas našao !

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Nasviran laser za prodaju, pa se malo preteralo. Prvo treba ocistiti socivo(a), i sve u vezi transporta dovesti u dobro stanje, pa proveriti da li je pot za struju lasera fabricki bio zafarban, i da li se taj polozaj moze istanoviti. Ako moze super, ako ne...podesiti kako se moze. Naravno moj predlog je to poslati nekom ko to moze i zeli posteno da uradi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...