Jump to content


POKLANJANJE UREDJAJA


zarko1803

Recommended Posts

1 sat ranije, Kuršum said:

Ti da budeš direktor inspekcije i ko prekrši odma rodijumski konektor u b*lju i strujne šokove da puštaš.

Iskljucivo ljutu papriku u b.ulju za ljubitelje, ne bih struju da trosim, pa uz slatke suze da se prizna gde je.

Link to comment
Share on other sites

opa! divna tema, napokon malo dobre energije na forumu! uzivajte u muzici!

 

mozda nije nesto posebno, ali da ponudim sta mogu da poklonim, ako nekome znaci, neka se javi.

1. KCE - LS25 - High Definition OFC Speaker cable 2x2.5mm2

2 x 2 metra (koji cm manje)

mislim da je kupljen u Kanibalu

k1.JPG

k1-1.JPG

2. Toslink  to Mini Digital Optical - takodje Kanibal. Davno davno je bio veza izmedju chromecast i dac magic.

k2.JPG

k2-2.JPG

3. KaCsa Silver Line - High Definiton 75Ω silver plated digital/video cable - KCS-100 - takodje Kanibal.

k3.JPG

k3-3.JPG

4. Oehlbach Speaker Cable 2x1.50mm3

2x 3 metara(koji cm manje)

k4.JPG

k4-4.JPG

 

znam do ovo nije nista posebno i preterano kvalitetno, ali mozda nekom znaci. meni svakako stoji.

postarina na moj racun, osim ako smo u bgd, dogovaramo se.

pp je ok za dogovor!

uzivajte u muzici!

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, chika_milan said:

1. otisao kod @DJ.NIK

eto, ode sve u dobre ruke. prosledite dalje ako i kad vam vise ne bude trebalo!

Hvala chika-Milanu, bojim se da ovaj kablic ne bude previse kratak za bilo koga nakon prolaska kroz moje (DIY) ruke :)

 

No zato, evo na poklon odlicnog malog stereo pojacavaca sa TDA7297 kolom kome treba dovesti napajanje 12V jednosmerne struje. U orig. postavci je moglo raditi i sa naizmenicnim naponom ali je to bzv. pa je dioda odstranjena kao i svi ostali elementi loseg kvaliteta (jeftini potenciometar, konektori od gvozdja itd. itd).

Prosledicu i link ka optimalnim komponentama ako neko zeli dalje da investira (nekoliko kondenzatora vise klase) i izvuce maksimum iz ovog kola.

P1080901.JPG.5c43ac9014d06df69bab4cb62688e17e.JPG

Link to comment
Share on other sites

Gospodo, nadam se da neću biti pogrešno shvaćen sto ću reci da počinjem da sticem utisak da se ova tema pretvara u temu razmene “nepotrebnih” uređaja i komponenti.

Takva tema je očito potrebna i predlažem moderaciji da otvori posebnu temu : “Razmena uređaja i komponenti”.

Zato bih zamolio da ne kompromitujemo sjajnu ideju zarko1803 (ovu temu) o pomoći mladim, početnicima u HiFi; poklanjanjem uređaja koji nam nisu potrebni.

Zahvaljujem na razumevanju!

 

 

Srećko

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/23/2018 at 21:27, zarko1803 said:

Otvaram novu temu Poklanjanje hi-fi uredjaja

Pozivam i prozivam clanove foruma one koji imaju i stalno se hvale novim i skupim uredajima da se osvrnu malo , zastanu i odvoje nesto za one koji su mladi i nemaju trenutno mogucnosti. Ovo nije molba.Kad god budem primetio , pozivam i druge clanove,  pogotovu u temi Sta sam novo nabavio, i temi Moji sistemi podseticu i prozvati iste da doniraju nesto. 

Mene licno isprovocirala permanentna hajka na prodavce , preprodavce, pilicare, kokosare i ne znam kako vec prozvane, pa sam osetio potrebu da poklonim nekome ko trenutno nije u mogucnosti da kupi a voli muziku i ove nase spravice. 

Clanu foruma "Kusumu" nabacio sam teret da on odabere kome ce ici ovaj prvi poklon. Nadam se ne i poslednji. 

Pokretač teme jelepo naveo uslove kome se poklanja.

Moje pitanje, nadovezujući se na pisanje kolege Srećka je, da li vas četvorica koji ste expresno uzeli poklone ispunjavate gorenavedeno ? Za najmanje jednog znam da ne ispunjava

Link to comment
Share on other sites

29 minuta ranije, SUROKVL said:

Pokretač teme je lepo naveo uslove kome se poklanja.

Moje pitanje, nadovezujući se na pisanje kolege Srećka je, da li vas četvorica koji ste expresno uzeli poklone ispunjavate gore navedeno? Za najmanje jednog znam da ne ispunjava

Paprika ce da radi ako Kursum ne bude verifikovao sve ovo i podrzao mladez, morrre.

Znak neodobravanja moze da bude i prdez.

Link to comment
Share on other sites

19 minuta ranije, SUROKVL said:

Pokretač teme jelepo naveo uslove kome se poklanja.

Moje pitanje, nadovezujući se na pisanje kolege Srećka je, da li vas četvorica koji ste expresno uzeli poklone ispunjavate gorenavedeno ? Za najmanje jednog znam da ne ispunjava

Pa normalno da ni jedan nije trebao ni da pomisli da se " ogrebe" u ovom slucaju neke zice. Lep ges  Cika Milana  a ova cetvorica AKO HOCE MALO DA SE OPERU odmah nesto na POKLON. A man "ljudi" . 

Zato podsecam nema PP sve javno i ako je moguce ne skrivati se  . Stavi covece ime prezime sliku svoju, valjda se sebe ne stidis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...