Jump to content


Jeftine sarkice za Thorens gramofone!


JocaR

Recommended Posts

Posedujem Thorens TD 160 mk II gramofon. U fantasticnom je stanju i samo mu fale sarke koje se postavljaju na poklopac. One koje su na plinti, imam.

Koliko znam, te iste sarke su i za jos neke modele Thorens gramofona. Znam sigurno za TD 166 mk II...

Imam 3D model tih sarki za 3D stampanje. Moguce ih je napraviti samo nije jeftino. Nije jeftino jer je to najtvrdja plastika i komad tog materijala nije bas mali. U ovom slucaju se plastika ne nanosi, vec se skida. Da skratim pricu... Moze da se uradi 10 komada iz tog bloka plastike i to kosta 6.000 din.

PREDLOG!! Da li ovde ima ljudi koji bi se udruzili sa mnom i podelili troskove? Imamo 5 X po 2 komada po ceni od 1.200 din. Mislim da je to super prilika da se dodje do sarki za male pare!! Meni je previse skupo da ovo radim sam i zao mi je da se ne iskoristi prilika. Na ebay-u inace postoji prodavac iz amerike koji je istampao 3D. Isto nije jeftino... Molim sve zainteresovane da se jave i kad se skupi nas 5, mozemo da radimo. Jedina mana je sto je uradjena stvar bele boje. Mislim da to nije nista strasno ofarbati u crno :)

sarke.jpg

Link to comment
Share on other sites

А што не направиш нешто у кућним условима? Толико тога има на тржишту што може да се искористи чак и да буде дуготрајније од тих ружних пластика.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...