Jump to content


Pojacalo za Yamaha ns333


montenegrino

Recommended Posts

Pozdrav.

Trenutno slusam muziku na risiveru Sony ste de 497 i zvucnicima Yamaha ns333. Ovaj risiver sam useo polovan(mijenjao) najvise iz razloga sto ima digitalne ulaze. Dosta koristim Google Chromecast Audio. Iskreno, nisam bas zadovoljan zvukom. Sta bi mi preporucili od pojacala ili eventualno risivera do 500 eura novo,a da se lijepo slaze sa ovim yamahama?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, montenegrino said:

 

Pozdrav.

Trenutno slusam muziku na risiveru Sony ste de 497 i zvucnicima Yamaha ns333. Ovaj risiver sam useo polovan(mijenjao) najvise iz razloga sto ima digitalne ulaze. Dosta koristim Google Chromecast Audio. Iskreno, nisam bas zadovoljan zvukom. Sta bi mi preporucili od pojacala ili eventualno risivera do 500 eura novo,a da se lijepo slaze sa ovim yamahama?

Yamaha R-N602 ili ONKYO TX-8150, a taj Chromecast daj deci da se igraju.;)

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, montenegrino said:

Ne bih ja tako lako otpisivao chromecast audio, radi to jako lijepo. Naravno ako bi uzeo neki od predlozenih pojacala/risivera ne bi imao potrebu za njim. Sta mislite o Onkyo a-9010 (jeftinija varijanta) i Marantz pm 6006 (skuplja varijanta)? Kako bi se slagali sa mojim yamahama?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Kad neko napiše da je budžet 500e, ja predložim nešto u tom rangu cene što sam slušao, ali ok...:rolleyes: Nisam slušao ni jedno ni drugo pojačalo koje pominješ.

Link to comment
Share on other sites

Kad neko napiše da je budžet 500e, ja predložim nešto u tom rangu cene što sam slušao, ali ok...:rolleyes: Nisam slušao ni jedno ni drugo pojačalo koje pominješ.
Ma ok je predlog, zahvaljujem :) Samo zelim da cujem sto vise misljenja a poenta mi je bila na preporuci za uparivanje sa mojim zvucnicima, ako je neko imao priliku da slusa neku kombinaciju sa njima. A budzet sam rekao do 500, sto znaci da moze i manje ako valja :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...