Jump to content


Album Player (APlayer)


dj.nik

Recommended Posts

18 minuta ranije, Aibo said:

Delija, kako si ti inače isprobao ovaj Minority Clean pa došao do zaključka da je kanta i magla?

Tako sto sam informaticki pismen, pa mogu da procitam prilozeni source.

A i bez toga je jasno na osnovu objasnjenja da je u pitanju smejurija teska.

Link to comment
Share on other sites

Tako sto sam informaticki pismen, pa mogu da procitam prilozeni source.
A i bez toga je jasno na osnovu objasnjenja da je u pitanju smejurija teska.

Iako sam saglasan (tehnicki) sa najvećim delom onoga sto ste napisali, nažalost moram da Vam se obratim i na ovaj način, zbog čega Vam se unapred izvinjavam jer na to uistinu nemam pravo.
Možda bi bilo korisno da pročitate post InSides kako to sve sto ste i Vi rekli može da se kaže na korektniji način (da ljudi Vaš stav ne dožive kao uvredu već onako kako i treba kao stav-mišljenje).
Link to comment
Share on other sites

Delija, drago mi je da ste moj post shvatili upravo na način kako sam i sam zeleo.
Verovatno da su i te sitne razlike u našim stavovima i nastupima posledica mojih poznih godina i primoranosti da ekonomisem sa energijom spram Vaše mladosti, energicnosti i imanentne želje za promenama (s pravom).
Kamo sreće da Srbija ima značajan broj kvalitetnih mladih ljudi poput Vas, ne bih morao da brinem za penziju.
Mogu samo da Vam zavidim na svemu.

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Srecko said:

Delija, drago mi je da ste moj post shvatili upravo na način kako sam i sam zeleo.
Verovatno da su i te sitne razlike u našim stavovima i nastupima posledica mojih poznih godina i primoranosti da ekonomisem sa energijom spram Vaše mladosti, energicnosti i imanentne želje za promenama (s pravom).
Kamo sreće da Srbija ima značajan broj kvalitetnih mladih ljudi poput Vas, ne bih morao da brinem za penzijuemoji3.png.
Mogu samo da Vam zavidim na svemu.

Odustao sam na kraju od odgovora, jer sam se uhvatio u klasicnu klopku:  nikad se ne raspravljaj s budalom – ona ce te spustiti na svoj nivo, a posle dotuci svojim iskustvom.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, Delija said:

Tako sto sam informaticki pismen, pa mogu da procitam prilozeni source.

A i bez toga je jasno na osnovu objasnjenja da je u pitanju smejurija teska.

OK, samo me je to zanimalo. Nisi ga dakle isprobao već blatiš na osnovu tvog razumevanja tog koda. Ja tvoju informatičku pismenost zaista ne dovodim u pitanje ni najmanje, niti imam nikakve podloge da o tome sudim. Međutim, niko ne zna baš sve o svemu a u tvoje razumevanje tog koda itekako sumnjam. 

Zaista mislim da si bespotrebno uleteo da prozivaš stvar koju nisi probao - a time naravno posredno podbodeš i sve ljude koji već više strana dele pozitivna iskustva o istoj toj stvari. Iskreno, delovalo je maliciozno i u stilu "kakve ste vi ovde ovce".

...

Ja bih inače voleo da tema ostane otvorena za one koji zapravo koriste Aplayer i propratne tvikove poput mc. Dođe mi kao info tabla za nove verzije, utiske, iskustva...

Link to comment
Share on other sites

Ma nema frke. Nisam na forumima od juče pa da se lako vređam oko suprotstavljenih stavova. 

Međutim moram isto tako otvoreno da kažem da grešiš i usled toga širiš dezinformacije verujući prečvrsto u svoje poznavanje materije i ne verujući ni malo ostalim članovima. U takvoj situaciji se i nema oko čega više pričati...

 

Link to comment
Share on other sites

46 minuta ranije, Aibo said:

Međutim moram isto tako otvoreno da kažem da grešiš i usled toga širiš dezinformacije verujući prečvrsto u svoje poznavanje materije i ne verujući ni malo ostalim članovima.

Pa dobro ne moze se ovde bas jednostavno reci sta je tacna informacija a sta dezinformacija, jer je u pitanju cisto subjektivan stav.

Evo ja sam npr probao MinorityClean i nikakvu razliku nisam primetio. Doduse, iskreno je nisam ni ocekivao. :D

@Delija

'Leba ti probaj taj .exe na par minuta. :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, garson said:

Evo ja sam npr probao MinorityClean i nikakvu razliku nisam primetio. Doduse, iskreno je nisam ni ocekivao. :D

Poštujem iako ne znam zašto je tako. Možda je tvoj sistem u startu mnogo prilagođeniji za audiofilske potrebe od mog pa ne reaguje isto. Eto, prva misao samo ali mnogo je varijabli u igri...

Detalji su nebitni i ne zagovaram da se promena mora čuti. Prosto se ne slažem sa retorikom u kojoj ti neki "autoritet" objašnjava da je nemoguće čuti je, te automatski pripisiuje omađijanost svima koji tvrde suprotno. Iako vrlo tipično za internet raspravu, svejedno je snishodljivo.

Čak i kad je tačna, pretpostavka intelektualne superiornosti nad drugima prosto nije cool.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...