Jump to content


Denon dra F107+dcd f107+kappa infinity 4001


SubWay

Recommended Posts

Hvala na odgovoru @vaN_Helsing

Posto ce mi nabavka izaci manje nego sto sam planirao, izdvoji bih za malo kvalitetniji dac za tv-risiver, recimo fx audio x3. Da li je taj dac kvalitetetniji od tih linkovanih? 

Ali, sad razmisljam da uzmem i jedan od tih sto si linkovao, pa da ga koristim za vezu risiver-pc. Sta mislis o tome?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 minuta ranije, SubWay said:

@vaN_Helsing Sad pomagaj koji da izaberem od ovih linkovanih :-D

Ма све ти је то исто, мани шта ови хејтери са југа причају. Пазари који ти је најјефтинији и који ти се највише свиђа. ТВ повежи оптичким каблом са ДА конвертором.

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, SubWay said:

Dobro je ljudi, nemojte se svadjati. 

Ма пусти га. Пази овако,  ако ти се не буде свиђао препоручени ДА конвертор  по питању рада, звука , изгледа откупићу га од тебе.  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Samo da vas obavestim. Pazario sam dra f107, dcd f107, infinity 4001, i za 10evra preko dobio sam par Klotz zvucnickih kablova (ne znam tacno koji model, al debeli su kao palac). Risiver i plejer su bukvalno novi, ni jedna ogrebotina, u risiveru ni trunka prasine. Neko je to bukvalno dva puta prikljucio i ostavio u kutiju. Zvucnici su matori,, jedan ima manju estetsku falinku, na prednjem delu, na spoju, furnir se malo osusio po duzini od oko 7cm. Al zvuce vrlo dobro. Bas je pristojan, nisam ga pojacavao, dovoljno mi se cuje i bez toga. Cuje se bas definisano u odnosu  na druge tonove. I bas bubanj i bas gitara su topli i prijatni za slusanje. Visoki i srednji su pristojni. Vokal prelepo dolazi do izrazaja.

Kad sam prikljucio sve i pustio svoj omiljeni cd, zapitao sam se jbt sta sam ja slusao sve ovo vreme i koliko sam propustao slusajuci to na krs nosacima (aiwa stub i komp).

Sve u svemu, za 300 evrica, dobio sam i vise nego sto sam trazio.

Link to comment
Share on other sites

Nego, listajuci uputstvo, vidim da risiver ima opciju speaker optimiser. E sad, tu je navedeno da je to optimajzer za Denon zvucnike koji su u paketu sa tom linijom. Interesuje me da li je taj optimajzer iskljucivo namenjen denon zvucnicima, ili i za bilo koje druge zvucnike?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...