Jump to content


Kakav oglas 2018.


Infidel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Skoro da su isti, po zvuku, dvojka se vrlo malo razlikuje. Cena za kao nov primerak (daljinski, kutija, stiropor) od 380 do 420e, ostalo po dogovoru. Za te pare, mislim da je konkurencija veoma sužena, na prste da se izbroji ...

Link to comment
Share on other sites

Creek evo 2 je blago transparentniji i “brzi” u odnosu na seriju 1.

Ko ga proda za manje od 400€ ili duguje pare ili ne zna sta ima . Sve ovo pod uslovom da je u dobrom stanju i da nije otvaran i cackan.

Sta se sve nudi i za koje pare, mislim da za reprezentativan primerak nije prrvise odvojiti ni do 500€. Sve ispod toga je vise nego sasvim solidna kupovina. Ja sam proslog leta prodao jedan kom u silver varijanti za 520€

Link to comment
Share on other sites

Jbg. 500 za uredjaj koji je koštao (u jednom trenutku) 600 pre 8 godina ? Sve da je stajao u kutiji bez otvaranja - mnogo. Druga je stvar što bih ja, koji volim Creek kupio taj neotpakovan i za 600 da ga ima. Nego sad se pojavio neki Mita na KP ali je nešto ljut na mene (:D) pa ne da slike od Creeka kojeg prodaje. Misterija - nagrdi me čovek što pitah za slike :rolleyes: ...

Link to comment
Share on other sites

Generalno kod nas postoji strašna distorzija realnosti a KP je prime example. Treba pogledati hifishark i completed/sold listiranje na ebay. Meni se svideo neki JVC. Tip traži 800 eura za pojačalo. Novo prodato za 600 a polovno otišlo za 200 po svetu ali ne, on me oduvao i pritom održao predavanje na temu ponuda/tražnja. Po meni creek od prvog vlasnika do 400e i to baš da neko naleti.

Link to comment
Share on other sites

Nedavno je kolega@Pirate prodavao kombinaciju Creek i Epos. Tvrdim da je to bila ubedljivo najbolja kupovina koja se pojavila u poslednje vreme. Naravno da ima preterivanja i nebuloza na KP ali ima i mnogo teoretisanja i palamudjenja ovde. Komponenta vredi onoliko za koliko moze da se proda. Vrednost neke komponente svakako treba gledati i u odnosu na druge komponente u ponudi za tu cenu. Za tu lovu tesko da u ponudi ima nesto bolje od pomenutog Creeka

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  Meni ovo stanje na tržištu polovne robe počinje da se dopada. "Majke mi ". 

  Zovem ga,dam mu moju ponudu a pri tom mu srozam cenu maximalno i ako ne pristane,naručim nešto slično a novo.

  Eto,bukvalno pre 5 min sam zvao dvojicu preprodavca ,ponudio im 20 % manje nego što bi oni voleli da dobiju i naručio kod trećeg čoveka nov uređaj.

Uređaja na tržištu ima jako mnogo a cene su prepucane. Vreme je da ih spuštaju. Pogledajte samo aroganciju prodavca u prepisci sa Vlajom ! Nije mu dovoljno što je stavio jaku cenu  ( pretpostavljam da je jaka ),nije se udostojio ni slike da postavi za tako skup uređaj i još ga provocira !!!  

Link to comment
Share on other sites

38 minuta ranije, Vlajo said:

Jbg. 500 za uredjaj koji je koštao (u jednom trenutku) 600 pre 8 godina ? Sve da je stajao u kutiji bez otvaranja - mnogo. Druga je stvar što bih ja, koji volim Creek kupio taj neotpakovan i za 600 da ga ima. Nego sad se pojavio neki Mita na KP ali je nešto ljut na mene (:D) pa ne da slike od Creeka kojeg prodaje. Misterija - nagrdi me čovek što pitah za slike :rolleyes: ...

Creek Evo 2 je zavrsio prodaju sa cenom od 950€.

jedan Creek Evo 1 u mint stanju , star pet-sest godina, pre par nedelja  prodat za 400€.

Racunica je vise nego jasna. Ako neko nema, druga je stvar...

Link to comment
Share on other sites

15 minuta ranije, Peter said:

  

Uređaja na tržištu ima jako mnogo a cene su prepucane. Vreme je da ih spuštaju. Pogledajte samo aroganciju prodavca u prepisci sa Vlajom ! Nije mu dovoljno što je stavio jaku cenu  ( pretpostavljam da je jaka ),nije se udostojio ni slike da postavi za tako skup uređaj i još ga provocira !!!  

Cena je sasvim realna po mom misljenju.

Narocito jer za te pare, mnogi se slazu, bolje nema.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...