Jump to content


Prvi gramofon


dadoo

Recommended Posts

Pozdrav drustvo,

evo vec neko vreme pokusavam da svarim i naucim materiju, ali sve vise shvatam da je za ovo ipak potrebno iskustvo, koje ja nemam..
Naime, u potrazi sam za zvucnicima za ovaj Marantz 1060.. i nemam predstavu u kom pravcu da gledam..
Budzet je oko 100e, ali sad stvarno 100e :)   ipak nece biti primatni output, primarni ostaju slusalice..

Imate neki predlog?

Link to comment
Share on other sites

Na forumu i dalje stoji oglas da se prodaju, zadnja cena bila 89€ jul mesec 2017. S obzirom da nije zakljucan, prodaju se i dalje. Posto su na kp iste slike i isti opis, rekao bih da je i prodavac isti, samo sto je tamo navedena cena od 105€

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, Bujodrag said:

A što sad žuriš da kupiš zvučnike? Lepo si izabrao gramofon, imaš slušalice, svideo ti se zvuk pojačala. Sačekaj godinu dana, kupuj ploče, prati oglase, pa kad budeš imao duplo veći budžet, čekaj da naleti nešto dobro.

Najsmislenija stvar koju sam cuo u poslednje vreme! :)  Tako ce i da bude..

Svrbi druze dzep, znas i sam :)

 

Link to comment
Share on other sites

Da, da.. ovo planiram da ostavim deci :)
Samo da se malo finansijski oporavim i pakujem oba uredjaja u wooden case.. Razmisljam se sta da radim sa pojacalom.. Ono radi fenomenalno, ne primecujem nikakav znak degradacije od starosti, a nije do sada dirano (proverio).. Sva logika kaze da se uradi jedan lep recap, a meni zao da ga cackam :)

Link to comment
Share on other sites

Slušaj ga neko vreme, a ako planiraš da ga ostaviš deci, treba da ga središ. Ja sam započeo nešto slično (ne toliko cool kao ovo pojačalo), samo ovo hladno vreme me uništi. Mrzi me da idem do stolara, a neki delovi iz Kine mi još nisu stigli. Moram da naručim opet. Evo teme

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/31758-onkyo-integra-a-8650-mod/

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...