Jump to content


Marantz pm64mk2


Milos85po

Recommended Posts

U suštini, čovek verovatno hoće da pita kakav je marantz. Ja nisam slušao taj brend do sada, a HK980 sam posedovao. Harman je pedantno urađen, novijeg datuma, prelepog dizajna, ali ima i par mana. Zvuk je čist (čistoća zavisi dosta od zvučnika), ali se dosta greje i potenciometar je logaritamski i dve klase ispod kvaliteta pojačala (ovo nije bitno ako ćeš uređaj držati u hifi polici ili negde van domašaja ruku). Takođe, predna ploča je u piano finishu, pa se dosta lako grebe (čak je i mikrofiber može ogrebati).


Jel samo pojačalo do 600e ili tu trebaju i zvučnici i kablovi da se uklope?

Link to comment
Share on other sites

18 sati ranije, Shang Tsung said:

U suštini, čovek verovatno hoće da pita kakav je marantz. Ja nisam slušao taj brend do sada, a HK980 sam posedovao. Harman je pedantno urađen, novijeg datuma, prelepog dizajna, ali ima i par mana. Zvuk je čist (čistoća zavisi dosta od zvučnika), ali se dosta greje i potenciometar je logaritamski i dve klase ispod kvaliteta pojačala (ovo nije bitno ako ćeš uređaj držati u hifi polici ili negde van domašaja ruku). Takođe, predna ploča je u piano finishu, pa se dosta lako grebe (čak je i mikrofiber može ogrebati).


Jel samo pojačalo do 600e ili tu trebaju i zvučnici i kablovi da se uklope?

Sve da uklopim do 600e mozda stotinu evra preko

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moj glas ide za Marantz ,To pojacalo sjano zvuci,jedno od boljih u klasi.Oznaka Quarter A ,znaci da do Cetvrtine svoje snage radi u A klasi i tu daje nabolje rezultate,sasvim dovoljno snage za lepo slusanje muzike.Dizajn jos uvek odoleva godinama i pojacalo  deluje atraktivno i lepo..Mana je sto je prilicno staro,iz tog razloga znaju imati problema sa potenciometrom za volume,radi se o plavom alpsu koji se ne proizvodi vise,a zamenski cini mi se ne postoji.Zato ako se odlucis za kupovinu ovog uredjaja,obrati panju na to,kao i na sve potove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...