Jump to content


Prezentacija "Šolaja" 03.12.2017.


solaja

Recommended Posts

On 12/2/2017 at 12:50, solaja said:

Sutra, Nedelja,3. Decembar prezentacija u baru "ULICA" Balkanska 13 od 12 do 17h Solaja Audio amplifikacija i Tight Sound Speaker model B zvucnici, postavka sa Hi Files show 2017. 

Na zalost, zbog blokade grada, zbog polu maratona, zvucnici nisu uspeli da se probiju do Balkanske tako da prezentacija nije moguce da bude kako smo obecali. Izvinjavamo se svima koji su dosli i onima koji su planirali da dodju. Objavicemo naknadno kada ce biti sledeca prezentacija.

 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, ab said:

...po 100evra u pdze i promoterke u krilo za oprostaj

Nije bilo bez muzike, bili su moji uredjaji ali na drugim zvucnicima tako da nije bio bas uzaludan dolazak sto mozda i nije tako lose, jer su se neki pitali kako bi to zvucalo sa drugim zvucnicima!

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, solaja said:

Nije bilo bez muzike, bili su moji uredjaji ali na drugim zvucnicima tako da nije bio bas uzaludan dolazak sto mozda i nije tako lose, jer su se neki pitali kako bi to zvucalo sa drugim zvucnicima!

Ja sam bio, JBL sa Pioneer basom, isti kao na prezentaciji Mirade.  Amplifikacija znatno iznad nivoa zvucnika, paradoksalno Mirada se sa njima bolje uklapala ( po secanju ) ali ni ti JBL nisu za bacanje, culo se kad je snimak sjajan a kad nije,  od 3 i 15 do 4 ( recimo ) kad je gospodin Solaja malo pojacao culo se sve bolje,  i onaj disk sa fade outom na pesmama je dobro zvucao ( steta sto nisu sve bile cele ).

Polumaraton po ovako niskoj temperaturi... cija li je to budalasta ideja... i da sam u super formi ne bih trcao par kilometara po ovako hladnom vazduhu... cist idiotizam,  zamisljam da mi je neko rekao duga plivacka trka na Adi Ciganliji 3. Novembra ????   Rekao bih mu gde da pliva.

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, anubisgrau said:

malo je kume 200%, dodaj malo :rolleyes:

E, ali je, makar malo, doprinelo da se probudi Anubis.:D

Što se današnjeg izleta tiče, počeću da mrzim atletiku. Peripetije oko utovara, žurne vožnje po snegu, povratka, istovara, podsetile su me na zimu '70/'80 i uzbune u vojsci (pred Titinu smrt) koje podrazumevaju ustajanje u dva ujutru, uz sirene, utovar ABHO opreme u kamione, sve u trku, izlazak na teren, instaliranje šatora za dekontaminaciju i sve što ide iz to.:ph34r:

Eto, džaba smo krečili, ali biće još prilike.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi dobro da popuni bas taj prostor koji se vidi na slici od zvucnika do troseda / fotelja.

Meni se bar cini da bi Model B znatno bolje radio u takvom prostoru u odnosu na mini sobice na sajmu ( ne mislim ovim da je tamo lose radio, samo da je prostor bio jako mali )

1 hour ago, beatgoeson said:

vojsci (pred Titinu smrt) koje podrazumevaju ustajanje u dva ujutru, uz sirene, utovar ABHO opreme u kamione, sve u trku, izlazak na teren, instaliranje šatora za dekontaminaciju i sve što ide iz to

Nama mladjima su zato tokom 7 dana zalosti ukinuli crtac u 7 i 15 pre dnevnika....  i onda je trebalo da glumim zalost i pisem sastav o tipu za koga nisam mario... a kad se setim sirene na godisnjicu smrti i ljudi na Terazijama koji stoje mirno.... BIZAR   :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na gornjoj slici vidis trosed i fotelje : tu je sad tehnika i JBL zvucnici, zvuk odatle ide napolje a trosed je danas bio na mestu stolica,  to je optimalan prostor za vece kutije.   Danas nisam sedeo na trosedu gde je zvuk najbolji, bio sam iza , malo drugacije stolice i odatle se culo sasvim dobro, glas u fokusu npr.

Link to comment
Share on other sites

Steta sto nije bilo kako smo najavili ali od sada pa ubuduce gledam vremensku prognozu, najavu zemljotresa, najavu raznih parada, utakmica, slava, cenu srebra na berzi i tako dalje i tako dalje. Nikakav preoblem ne bi imali zvucnici u ovom prostoru jer sam sa par vati punio taj prostor bez problema. Napravicemo nesto sigurno kada se isproverava gore pomenuto. Hvala svima koji su dosli i pored opsadnog stanja. 

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, solaja said:

Steta sto nije bilo kako smo najavili ali od sada pa ubuduce gledam vremensku prognozu, najavu zemljotresa, najavu raznih parada, utakmica, slava, cenu srebra na berzi i tako dalje i tako dalje. Nikakav preoblem ne bi imali zvucnici u ovom prostoru jer sam sa par vati punio taj prostor bez problema. Napravicemo nesto sigurno kada se isproverava gore pomenuto. Hvala svima koji su dosli i pored opsadnog stanja. 

:) sledeći put samo zoveš organizatora sa anonimnog broja i .............pa kažeš mu nešto lepo :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Ljuba unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...