Jump to content


Hi-Files Show 2017


Infidel

Recommended Posts

7 sati ranije, džonibigud said:

Zamoliću Simu da da detaljniji odgovor. Zanima me koja je konfiguracija laptopa, koji je operativni sistem i naravno koji softverski plejer.

Fasciniran sam specifikacijom Chord Hugo 2 dac-a.

Kao transport su naizmenicno korisceni Exposure 3010S2 CD player i laptop Intel core i5, 8gb radne memorije , Windows 10 operativni sistem, Foobar softver za pustanje muzike.

Vecim delom je svirao Chord Electronics Hugo2 , zatim Mojo. Samo smo pred kraj prvog dana malo pustili 2ute.

Od kablova izmedju Hugo2 / Mojo i laptopa fabricki kablovi dobijeni uz Chord. Uz 2Qute WireWorld Platinum (hvala Zexx).

Hvala na interesovanju :)

Ako treba jos kakvih informacija moze i PP ili mob.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu zaboraviti nastup ATCa na proslogodisnjem sajmu ali ni teske masinerije u periferiji koje su bile kicmeni stub od 5 cifara (1/4 do 6-te verovatno) - skuplja periferija od zvezda veceri. Bez obzira to je zvucalo mnogo dobro i to je bio zvuk kakav ne pamtim na sajmu.

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, džonibigud said:

Simo hvala na odgovoru. Skroman laptop, fabrički kablovi, besplatan softver za reprodukciju... Veoma korektno, poštujem takav pristup:)

Hvala, to i jeste inicijalna ideja - prezentovati D/A konvertore u uslovima u kojima ce vecina korisnika i slusati u svom okruzenju.

Jasno je da bi uz izvor tipa Melco ili Aurender to bilo jos bolje ali bi se time cena izvora ( transport i DAC) u najmanju ruku duplirala a to nije bila ideja...

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, zoranzu said:

!

Ima i male dece koja prate ovu temu

 

https://www.google.it/search?q=valvolinea&client=ubuntu&hs=0N3&channel=fs&dcr=0&tbm=isch&source=iu&pf=m&ictx=1&fir=dsNvyNQFmdRV2M%3A%2CzriwLSejYO042M%2C_&usg=__6VPXo038HsrNBqkDLgaizg_W0us%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjXh-vYyczXAhVE2RoKHR1tBPEQ9QEIOjAE#imgrc=dsNvyNQFmdRV2M:

PS  na šemi predpojačala  stoje dva elementa označena crvenom bojom . Interesantan je  R4 . PITANJE GLASI zašto je r4 označen sa crvenom bojom  ????????

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, sondek said:

Novi Sad?

Svakako ćemo nešto napraviti, do sada sam se odmarao od zvučnika - kako sam ih istovario posle sajma, tako stoje i sada. Za ovaj vikend planiram da doteram neke stvari na njima. Posle Beograda ću razgovarati sa čovekom, da vidim konkretnije, verovatno je najizglednije da to bude u kafeu Opera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...