Jump to content


bezicne slus. za dac/headamp


bodibond

Recommended Posts

Imam dac/poj. za slusalice nuforce icon . Hteo bi da kupim slusalice sennheiser momentum wireless.

Video sam negde na netu da se one sa pc-em spajaju preko bluetootha pa me zanima da li se mogu bezicno spojiti sa mojim nuforce icon dacom (ako mogu na koji nacin) ili se mogu samo sa pcom spojiti . Da li uopste postoje wireless slusalice koje se mogu spajati sa dacom,ako da kakve su to( bilo bi lepo da nabrojite par modela).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jedini nacin da bt slusalice spojis sa dacom je da ti DAC ima bluetooth. tebi verovatno treba nekoliko modela takvih dac-ova a slusalice za tvoj dac mozes samo preko kabla. pretpostavljam da uzimas full size slusalice a ne one wireless in ear momentum. svakako obe varijante bt momentuma su pravljene kao neko portable resenje tako da uz njih koristi ili neki DAP sa bt ili telefon posto iz iskustva znam da dosta tih slusalica ima problema sa povezivanjem na PC (nisu ni namenjene tome) ne znaci da nece raditi ali sigurno nece pruziti svoj maksimum u wireless modu. ja imam iE byron BTA od beyerdynamica i iskreno nisam ni pokusavao da ih spojim ni na sta drugo osim telefona :) ako zelis neku kucnu varijantu bezicnih slusalica probaj HDR185 mada je njihova mana sa druge strane sto su samo za kucu i vezan si za njihov dock. i na kraju svako ce ti reci da uzmes za te pare (ako ih ne dobijas za dz) neke krstene slusalice sa debelom kablinom i uzivas kao covek a za wireless bolje baci pogled na neke in ear varijante. ja bih pre uzeo V-Moda wireless od tih momentum za slicne pare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...