Jump to content


Zvučnici 100-150e max - šta uzeti?


Jakov

Recommended Posts

http://www.kupujemprodajem.com/Canton-karat-40-47795023-oglas.htm?filter_id=223632

Od ovog, za ove novce, teško da može puno bolje. Inače su se prodavali po 150€ obično, kad se pojave na KP.

 

p.s. Sad vidim da je jedna kalota na srednjetoncu ulubljena, verovatno je zato i ova cena. Svejedno, za te novce koji su u opticaju ja bih tražio nešto od Canton-a, možda Grundig neki, dakle Nemce. :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala na preporuci. Jedino što sam skeptičan je to što su zvučnici u Vranju, ja bih ipak želeo da mogu da ih pogledam i eventualno čujem pre nego što nekom dam novac, U svakom slučaju uzeću u ozbiljno razmatranje ovaj brend, pogledaću šta se nudi ovde u Bgd-u.

Kad smo već kod Švaba, šta mislite o Quadral-u? Vidim da ima nekih dosta povoljnih ponuda i ovde u Bgd-u.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwweljko said:

Sto , u Vranje nema laganje :rolleyes:.

:lol:

Tek sad sam video kako zvuči to što sam napisao. Respect za Vranje.

Poenta je da bih želeo da isprobam to što kupujem. A nisam u mogućnosti da pravim turneju po Srbiji :)
 

Link to comment
Share on other sites

Pošto mi je Wharfedale umakao ispred nosa. Šta mislite o ovom:

https://www.kupujemprodajem.com/Mission-737Renaissance-47620227-oglas.htm?filter_id=208678

Videću da li je prodavac spreman na korekciju cene, gledao sam po netu nešto o njima i što bi rekli naišao sam na "mixed reviews", pa me interesuje da li ovde neko ima neka saznanja ili iskustva sa njima.

 Planirao sam da za vikend završim kupovinu zvučnika, a sve što više gledam sve sam u većoj nedoumici..
 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozdrav drugari,

zanima me vase misljenje o (ako nije nezahvalno traziti o specificnom modelu ili ako znate nesto o seriji to bi isto bilo odlicno) pojacalu i zvucnicima a i o njihovoj ceni

Pojacalao Technics SU 620M2 (bez originalnog daljinskog sa univerzalnim) 40e

Zvucnici Technics SBCS95 70e

Oba u izuzetnom stanju bez ogrebotina maltene sve apsolutno ispravno 

 

Hvala unapred :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...