Jump to content


Kasete i auto


misko1989

Recommended Posts

On 23.6.2017. at 2:59, misko1989 said:

Posto sam skoro krenuo da snimam kasete, voleo bih da mogu da ih slusam u kolima. U fazi sam kupovine auta pa rekoh da cujem misljenja i na ovu temu.

Ima li neceg dobrog da se nadje za ovu namenu? Koji uredjaj? Vredi li uopste ulaziti u pricu oko slusanja kaseta na 4 tocka?

pozdrav misko 1989 !

svakako ti je najbolja solucija da nadješ dobar auto kasetofon za kola i da slušaš bez ikakvih problema! to što dotični gospodin veli da ovako ili onako sigurno još uvek vozi Z-101 u kojeg dopire sunce i voda. nadji si dobar uredjaj i malo ga pretresi i služiće te jer nisu to napravljeni uredjaji od strane kompanije da traju ili imaju problema sa krševima od auta...

Link to comment
Share on other sites

On 24.6.2017. at 15:17, safet said:

pozdrav misko 1989 !

svakako ti je najbolja solucija da nadješ dobar auto kasetofon za kola i da slušaš bez ikakvih problema! to što dotični gospodin veli da ovako ili onako sigurno još uvek vozi Z-101 u kojeg dopire sunce i voda. nadji si dobar uredjaj i malo ga pretresi i služiće te jer nisu to napravljeni uredjaji od strane kompanije da traju ili imaju problema sa krševima od auta...

Pa,preporuci mu nesto kad si toliko pametan.Reci mu konkretno koji model.koja firma,sta da pretrese.... Pomozi mu,nemoj da glumis pametnjakovica.

Link to comment
Share on other sites

On 6/23/2017 at 2:59, misko1989 said:

Ima li neceg dobrog da se nadje za ovu namenu? Koji uredjaj? Vredi li uopste ulaziti u pricu oko slusanja kaseta na 4 tocka?

Mislim da ne vredi...

Novih auto radio kasetofona više mislim da nema. Bar ne valjanih.

Polovnjaci, hm! Teško ćeš naći neki da baš valja. Moraće na servis.

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Peter said:

Pa,preporuci mu nesto kad si toliko pametan.Reci mu konkretno koji model.koja firma,sta da pretrese.... Pomozi mu,nemoj da glumis pametnjakovica.

pa Peter sad ću se angažovati i naći dek i servisirati pa pokloniti dek čoveku a ti mu nadji dobre zvučnike i učinili smo dobro delo  eto toliko od mene

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...