Jump to content


Onkyo 626 i koji zvucnici (Wharfedale 220 ili Q Acoustic 3020)


nisimo23

Recommended Posts

ZDravo, 

nov sam na forumu i u HiFi svetu, nedavno sam kupio AV risiver Onkyo TX-NR 626,  pa sada su na redu zvucnici. 

Razmisljam da krenem sa dva front bookshelfa Wharfedale diamond 220 ili Q acousitc 3020. Kasnije bi dokupio Centar , surround i woofer iz iste serije?

Zamolio bih za predloge i sugestije za ova dva modela , ili predloga za slicne u ovom cenovnom rangu i jeftije ako su ok. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Renegade RX693  su u stvari auto zvučnici koji koštaju oko 40 evra za par .

 Potrebna je bilo kakva kutija od 30 litara , najednostavnija , kompresiona i to radi onda po svim propisima .

 KOliko sam siguran u njihov zvuk , može jedna ponuda .....ako ti se ne svide ja ću da ih otkupim ;)

Link to comment
Share on other sites

On 20/6/2017 at 11:23, RADE said:

Renegade RX693  su u stvari auto zvučnici koji koštaju oko 40 evra za par .

 Potrebna je bilo kakva kutija od 30 litara , najednostavnija , kompresiona i to radi onda po svim propisima .

 KOliko sam siguran u njihov zvuk , može jedna ponuda .....ako ti se ne svide ja ću da ih otkupim ;)

mnogi misle da se zaebavam a ti zvučnici rade fenomenalno  6x9 je negde kao jedan od 20 cm , a to je već ozbiljna površina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...