Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Vidi se da je pravnik, verovatno je na ostavstini bio porodici Jelacic jer je sve Jelacicevo zavrsilo kod njega, posle toliko godina i svih tih stvari covek nista nije napravio, bilo je i interesantnih stvari za cuti ali to je vec davno prevazidjeno, Sinisu i Zorana ponovo u emisiju, ipak su to najbolje emisije, samp napred Scepane

PS

Zoranove emisije nama na Youtube kanalu 2M radija, znam da je bila najgledanija emisija ali ugassili ste je kad je imala 18000 pregleda

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, Yoda said:

Vidi se da je pravnik, verovatno je na ostavstini bio porodici Jelacic jer je sve Jelacicevo zavrsilo kod njega, posle toliko godina i svih tih stvari covek nista nije napravio, bilo je i interesantnih stvari za cuti ali to je vec davno prevazidjeno, Sinisu i Zorana ponovo u emisiju, ipak su to najbolje emisije, samp napred Scepane

PS

Zoranove emisije nama na Youtube kanalu 2M radija, znam da je bila najgledanija emisija ali ugassili ste je kad je imala 18000 pregleda

Emisija pomenutog Zorana je sa oko 2500 pregleda skočila na 22500 za bukvalno 8 sati.U početku je kupovao po 250-350 pregleda,pa mu se osladilo.Verovatno je to razlog što je skinuta.Šćepo,pazi šta obećavaš,vidiš kako se ljudi primaju.:-)

Link to comment
Share on other sites

Pa na primer koliko je bitno muzicko znanje i razumevanje muzike koju slusamo, izuzetno izrazeno kod gospodina Dragovica...  navescu licni primer,  jazz slusam dugo godina ali je to bilo vise intuitivno, dobar deo nisam zaista razumeo a onda mi se pre dve godine desilo nesto,  otvorile se usi za dublje razumevanje muzike i onda sam poceo da ponovo preslusavam mnogo toga,  raznih albuma koji su mi se svidjali a narocito i one koji nisu... posto sam sada imao bolje razumevanje muzike koju slusam samo zadovoljstvo pri slusanju je bilo uvecano (  naravno i dalje ima pravaca koje ne razumem jos uvek ).

Sem toga uopsteno sve sto jeste pricao u tih prvih sat i po,  iako nisam elektronicar i ne razumem se u samogradnju ili elektroniku,  nacin na koji je pricao meni je interesantan.

Ako vi imate drugacije misljenje, ja to postujem,  pa ako kazem da mi je interesantno to sto je gospodin pricao, ne moram valjda da navodim detalje ?

Pozdrav, Krca   :)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, McShowmaster said:

Emisija pomenutog Zorana je sa oko 2500 pregleda skočila na 22500 za bukvalno 8 sati.U početku je kupovao po 250-350 pregleda,pa mu se osladilo.Verovatno je to razlog što je skinuta.Šćepo,pazi šta obećavaš,vidiš kako se ljudi primaju.:-)

Da, verovatno mu je to potrebno

Link to comment
Share on other sites

On ‎15‎.‎2‎.‎2018‎. at 23:28, Vlajo said:

4 sata i 21 i po minut ?

Šćepo gori si od nekad Fidela :D

Totalna antireklama i za emisiju i za sagovornike...a i za radio koji očigledno ne zna kako da ispuni vreme.Kad za nekog kažeš "Čovek sa puuuno vremena,to nije kompliment".Probao sam na preskok 2-3 puta po 5 minuta,čovek smori za medalju.Ko izdrži 4 sata svaka mu čast...Da je Nelson Pass gost pa ne zasluzuje toliko.Ajd' mozda on i da,ali ozbiljan covek bi i kao gost bi to odbio iz čiste pristojnosti.

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, microfarad said:

Nažalost, izgleda da jeste.

Jedan kontruktor mi je iskreno rekao "Najteze je prodati prvi primerak".Inace rejting na google se ozbiljno plaća i 90% ljudi ne ide dalje od prve strane.Firma u kojoj radim najstarija je u gradu,zivi od preporuka ali zbog konkurencije i da bi opstali moramo finasirati boravak na prvoj strani Google jer nam to donosi dosta,nisu male pare uopste...par hiljada € godišnje. Nova vremena,novi putevi do pažnje kupaca,čovek se dovija kako ume.Mala firma iz Srbije tesko dođe do rejtinga i očiju audiofila...nastupi po sajmovima nisu jeftini.Prosao je čovek nazalost loše sa onim slanjem ručke za sajam sto mi je bilo jako zao da čujem,ja mu ne zameram baš nista ako zeli da bude viđen pa se snalazi.Možda bolje da plati snimanje kvalitetnog videa na engleskom i da njega forsira na YT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...