Jump to content


Dragancetov sistem


dragan333

Recommended Posts

Moj ambijent je prilagodjen mojim potrebama vise nego slusanju muzike! Da nisam u sutuaciji u kojoj sam vezan za krevet i kolica bio bi i cupavi tepih kao i zavesa  verovatno i neki komad namestaja sem bolnickog kreveta...A kroz prozor volim pogledati komsinicu koja ne krije mnogo cak si i mahnemo po nekad :D

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Delija said:

Zaboravih na tu "sitnicu" :(

Jel bar komsinica valjana? :D

 

4 sati ranije, Aleksandar75 said:

Ja se nadam da komsinica nije ova sa Draganovog avatara emoji1.pngemoji1.pngemoji1.png

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 

 

4 sati ranije, Delija said:

:lol:

 

3 sati ranije, Vlajo said:

Vi'š da mu maše ...

Komsike tri studentice kad izadjem na terasu popit kafu i zapalit popricamo nekad! 

Ovo nije deo sistema! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On Tuesday, December 13, 2016 at 16:25, sondek said:

Taj nait 5 je kad malo sa distance razmislim baš loš amp.Od 7-8 njihovih ampova koje sam slusao kod sebe ubedljivo je najlosiji,kilav kao da nije naim.vrlo čudno zbunio ga je sbl koji je baš pokretljiv.Već Nait 3 je za njega high end.5i već sasvim druga priča.

Ne bih se slozio u vezi Naita 5, da je toliko los ne bi ga vlasnik Wilson audija predlozio uz zvucnike Sophia koje su visestruko puta skuplje od istog  

Link to comment
Share on other sites

...ili ih upari sa nečim sa čime se danas uparuje i doći će se na kraju do sličnog,ali drugim putem.Petica jeste dosta tunjava bila u mom set up-u.Ne znači da bi bila i uz neki hiperaktivni neat ili nesto slično iz današnjig preporuka ili tamo gde ga vlasnik Wilsona predlaže.Ja ipak samo mogu da sudim na osnovu onog sto sam ja slusao u svom sistemu gde su i ostali slusani,a tu je bio daleko ispod ostale braće.

Ono sto je osnovna mana danasnjeg naima je da je razlika velika između osnovnih modela i nečeg boljeg iz više klase,dok je ranije bukvalno sve sviralo skoro pa isto,po istim kriterijumima napravljeno.Imam osećaj da razmišljaju isključivo novčanikom kao prave derikože klijenata.Oskrnave te ampove da se ima razloga za beskrajan apgrejd 5,5i,5ì,5xs,5si cirkus jedan kao i kod svih ostalih.Do dobrog zvuka ...lipši magarče.JV se u grobu prevće.U njegovo vreme je to bila 100puta poštenija firma.Jedan integralac na 10g i tri pre/pow combo-a,zvuk isti i razlika sta se time pogoni i koliki prostor puni.Ali ta je poslovna logika mrtva,ne samo kod naima nego svugde.Nažalost po klijente i na sreću po vlasnike kapitala,potrosački mentalitet...to je ono sto im danas treba.

Izvinjavam se na off-u.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...