Jump to content


Prezentacija zvučnika Notax M


BokiTokiVoki

Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je bilo predstavljanje zvaničnog modela zvučnika Notax M.
Nije prodaja tog jednog para sa promocije, niti prodaja DIY zvučnika. Ovo više nije DIY, već proizvod.

Nadam se da će ubuduće biti i novih modela. Ne manjka mi ideja za priličnu paletu (3 serije po 3 modela). To sve zavisi od budućih okolnosti, i razvoja situacije. 

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, BokiTokiVoki said:

To je bilo predstavljanje zvaničnog modela zvučnika Notax M.
Nije prodaja tog jednog para sa promocije, niti prodaj DIY zvučnika. Ovo više nije DIY, već proizvod.

Nadam se da će ubuduće biti i novih modela. Ne manjka mi ideja za priličnu paletu (3 serije po 3 modela).
To sve zavisi od budućih okolnosti, i razvoja situacije. 

Sta se podrazumeva pod zvanicno/proizvod? 

Brend, zaposleni, proizvodni pogon, radnici, marketing, mreza dilera..? Legalan biznis? Super. Imas moju podrsku za tako nesto. :thumbsup2

Jedino to ime... malo je skakljivo . NoTax...  Neko M gore/dole...:lol:

Link to comment
Share on other sites

34 minuta ranije, BokiTokiVoki said:

To je bilo predstavljanje zvaničnog modela zvučnika Notax M.
Nije prodaja tog jednog para sa promocije, niti prodaja DIY zvučnika. Ovo više nije DIY, već proizvod.

Nadam se da će ubuduće biti i novih modela. Ne manjka mi ideja za priličnu paletu (3 serije po 3 modela). To sve zavisi od budućih okolnosti, i razvoja situacije. 

Pošto krećeš u biznis želim ti svu sreću ovoga sveta, s obzirom na date okolnosti kod nas, trebaće ti u velikim dozama.

I iskreno se nadam da se neće završiti na promo komadu, iako, kad pogledam cenu...:blink: Neka, pucaj ti visoko, pa šta bude. Sretno!

 

p.s. Može li nešto malo više o samim kutijama. Drajveri, skretnica, tehnikalije... I šta je bio pogon, pošto sa slike ni ja ne mogu da provalim, vidim neki amp "golać" sa dva trafoa, ono ispod njega je verovatno preamp (ili DAC?). Za nas koji nismo slušali kutije, bar da znamo šta se nudi za tih 1700 konvertibilnih.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...