Jump to content


Focal 907be


Khan

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
On 12.1.2017. at 13:12, williamwallace said:

Pratim temu, posto sam ljubitelj Fokala, Utopija linije doduse, i neke stvari mi nikako nisu jasne. Obzirom da planiras kupovinu Mikro Utopije, kao sto si napisao, zasto si presao 3000 km i uzeo te Elektre kada imas u BG i prvu i drugu Mikro Utopiju, od koji se ova druga, Be, prodala za manje novca nego sto je tebe kostala ta Elektra+put, a ova prva je redovno na oglasima za oko 1000e bez stalaka? Ja sam imao par Utopija, tacnije cetiri, i to su sve vrhunski zvucnici, koji da, traze ozbiljnu elektroniku, ali daleko od toga da sviraju kao smece na losijoj. Prosto ne mogu da verujem da tebi koji, kako kazes, volis akustiku, zicane instumente, da ti zvuk Fokala ne odgovara, obzirom da bas na njima, iz mog istuksva, zicani instumenti zvuce neverovatno realno, cini mi se najbolje sto sam ja cuo kod sebe, a cuo sam mnogo toga. Nesto tu nije u redu, ili ta Elekta jednostavno ne svira kako treba. Koliko sam razumeo ni kod sebe ni kod coveka od kojih si ih kupio ih nisi cuo da sviraju dobro, obzirom da kaes da Korus svira za dve klase iznad, ispavi me ako gresim? Zao mi je kada ljudi napisu da su Utopije, bilo koje, djubre, jer to jednostavno nije istina.

Za koliko je para otisla ta utopia be?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pitam informativno jer sam kupio Utopia Be pre skoro 2 nedelje,i iskreno da kazem da su ovo neverovatno muzikalne kutije,Electra nije ni priblizno u rangu zvuka sa njima,ja sam iskreno odusevljen,zvuce stvarno neverovatno dobro. Bio sam kod coveka koji ih je prodavao da ih poslusam,i to je bilo to,bez dvoumljenja bez razmisljanja,pun pogodak onog zvuka koji sam trazio :thumbsup2 topla preporuka svakom ko ih nije slusao da ih poslusa

Link to comment
Share on other sites

32 minuta ranije, baal said:

Druže čestitam!!! Dobro došao u klub! :cheers

Hvala druze moj :)konacno da ubodem ono sto sam zeleo od zvuka,veruj mi da sam znao odmah bi isao na to da njih uzmem a ne Electra prvo,ne kazem da su one lose naravno daleko od toga da lose zvuce ali jednostavno meni je tu nesto falilo u zvuku da bi to bilo to sto zelim...Micro Utopia me raspametila,bukvalno prede :rolleyes: a o kvalitetu same izrade no comment...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Prodje par godina od zadnjeg posta al imam jedan predlog, vidim da u fan klubovi ima svega osim FOCALA!?

Predlazem ljudima koji imaju Focal da otvore temu, ajd npr.Khan jer si ih imao najvise pa da se ostali nadovezu...

Ovdi sam procitao par negativnih stvari za Focale, medjutim pricajuci sa par ozbiljnih ljudi koji imaju Focale-malo skuplje serije kao Electre, Kanta, Utopija oni su razodusevljeni! Tako da kontam kad se otvori tema bi bilo interesantno to malo ispratiti jer imaju i nove serije kao sto je Arija koja izgleda brutalno i citajuci im karakteristike, cini se dobar match!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...