Jump to content


Hi-Files Show 2016


Ljuba

Recommended Posts

Pozdrav Društvo,
mislim da je vreme za otvaranje teme Hi-Files Show 2016.

Kao što verovatno već znate sajam je ove godine 29 i 30 oktobra, tj za samo 4 dana i 14 sati.

U naredna tri dana puštamo po tri najave za svakog izlagača posebno gde ćete detaljnije videti šta možete da očekujete... Ono što je prednost ove godine je rekord u broju izložbenih prostorija. Sećate se da smo uvek imali 6 sala i 2-5 soba na spratu, ove godine imamo 7 sala i 9 soba. Možete očekivati barem 20 sistema za slušanje, ako ne i 25.

Spisak izlagača je na www.hi-files.show

Vidimo se od 12 do 19 časova. Cena ulaznice je 300 dinara.
Sve najbolje
Ljuba

Link to comment
Share on other sites

  • Ljuba pinned this topic
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve najbolje vam zelim na predstojecem sajmu, nadam se da ce biti bolje nego prethodnih godina.

Ja necu doci jer:

- prethodnih godina je svake godine sajam bio sve losiji i losiji, ne bih zeleo da ponovo budem ocevidac nastavka takvog trenda

- nemam vise volje da se preganjam sa izlagacima koji ne dozvoljavaju da se cuje muzika koju posetioci donesu,

- prethodnih godina sam uporedo posecivao sajmove u Beogradu, Ljubljani i Sofiji, i moj zakljucak je da nema smisla posecivati sajam sa 10-ak soba (kao npr u Beogradu), sve ispod 20 je malo

- ne izlaganje stvarno vrhunskih sistema (cija ukupna vrednost je u 6 cifara u Eur), da mozemo cuti refernce kojima treba teziti

- ...

Moje kolege ce doci, i bas me zanima kakve ce utiske poneti, ako budu povoljni, mozda nekad i dodjem

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

15 sati ranije, Ljuba said:

Pozdrav Društvo,
mislim da je vreme za otvaranje teme Hi-Files Show 2016.

Kao što verovatno već znate sajam je ove godine 29 i 30 oktobra, tj za samo 4 dana i 14 sati.

U naredna tri dana puštamo po tri najave za svakog izlagača posebno gde ćete detaljnije videti šta možete da očekujete... Ono što je prednost ove godine je rekord u broju izložbenih prostorija. Sećate se da smo uvek imali 6 sala i 2-5 soba na spratu, ove godine imamo 7 sala i 9 soba. Možete očekivati barem 20 sistema za slušanje, ako ne i 25.

Spisak izlagača je na www.hi-files.show

Vidimo se od 12 do 19 časova. Cena ulaznice je 300 dinara.
Sve najbolje
Ljuba

Organizatorima zelim puno uspeha i veliku posetu  na predstojecem hi - files. show. 

Svaka cast na radu i trudu da se ovakva manifestacija odrzi i organizuje u vreme teskih uslova na trzistu

Dolazim sa zadovoljstvom  na hi fi show , bez obzira na broj soba 

Ps

Prizeljkujem da cujem   ako je izloze  Dayens ovu  kutiju za stalak Grande Picolo. Cuo sam mnogo lepih komentara za taj zvucnik

Link to comment
Share on other sites

13 sati ranije, Aleksandar75 said:

E sad si ispao pravi baja, svi ti se divimo

Da, da, ozbiljan gospodin sa predpostavljam polovnim sistemom vrednosti 500 do 1000 ojra ali snaznom zeljom da omalovazava tudji trud, entuzijazam, rad i finansijsko ulaganje i od nekoliko desetina hiljada ojra.

Ja da sam organizator takvima bih zabranio pristup sajmu. Neka idu u Sofiju, Ljubljanu i Minhen. Sto, nije to daleko a po starom dobrom srpskom obicaju u tudjem, komsijskom dvoristu uvek je zelenija trava. Primitivizam!

Link to comment
Share on other sites

14 sati ranije, vladovid said:

Sve najbolje vam zelim na predstojecem sajmu, nadam se da ce biti bolje nego prethodnih godina.

Ja necu doci jer:

- prethodnih godina je svake godine sajam bio sve losiji i losiji, ne bih zeleo da ponovo budem ocevidac nastavka takvog trenda

- nemam vise volje da se preganjam sa izlagacima koji ne dozvoljavaju da se cuje muzika koju posetioci donesu,

- prethodnih godina sam uporedo posecivao sajmove u Beogradu, Ljubljani i Sofiji, i moj zakljucak je da nema smisla posecivati sajam sa 10-ak soba (kao npr u Beogradu), sve ispod 20 je malo

- ne izlaganje stvarno vrhunskih sistema (cija ukupna vrednost je u 6 cifara u Eur), da mozemo cuti refernce kojima treba teziti

- ...

Moje kolege ce doci, i bas me zanima kakve ce utiske poneti, ako budu povoljni, mozda nekad i dodjem

Pozdrav

E sad si se isprovaljivao najstrasnije! Apsolutno sve sto si naveo je netačno ili ti nikada nisi bio na sajmu!  Moja jedina zamerka za sajam je: sto je jedan dan malo da se sve vidi i čuje pošto nisam u prilici da dolazim dva dana i sto nece ucestvovati neki od ovdašnjih distributera, a to da je sajam "sve gori i gori" stvarno ne pije vodu...

Link to comment
Share on other sites

Obzirom na sve manju kupovnu moć na  najavu dosad najvećeg broja sistema i soba nemam sta da kazem osim da čestitam na entuzijazmu! 

Gest da se Acoustic Invader pozove i da podrska nasem konstruktoru i kolegi smatram za nesto najbolje sto se desilo na ovom forumuu ovih 7-8 godina koliko ga pratim.Dolazim naravno,u subotu ,zbog te prezentacije iako sam imao priliku da čujem pre neki dan set up u kućnim uslovima.ubeđen sam u pozitivne reakcije.

Jedna molba ajd da ne obraćamo pažnju više na zajedljiv komentar.Čovek se svake godine javi sa sličnim,al ovaj put samo nije izdrazao da sačeka kraj sajma.Samo hranimo ego.

Pozitivan i lep dogadjaj za sve nas uzivajmo u ta dva dana!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Beogradski hifi sajam,je vrlo dobar, koliko se sećam.Mnogo bolji od Praškog,Madridskog...

Madridski održan pre desetak dana,sve lošiji. Nijedan gramofonski i cd set up,

izloženi gramofoni i cd playeri,samo za izložbu,sva muzika ide preko apple tableta.

Demonstratore,mrzi, da puštaju muziku,kao da su došli, po kazni...

Svi vi koji kudite,znajte da ima i mnogo lošijih sajmova od ovog našeg!

Organizatorima,želim,svako dobro i odličnu posetu.

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo najave sistema.Nadam se da ću u subotu biti u prilici da čujem ATC,steta sto nije neki od njihovih većih aktivnih zvučnika.Onaj veliki srednjetonac mi je želja da čujem.I onaj Raidho floarstander može da bude vrlo zanimljiv.

Link to comment
Share on other sites

INTEK na Hi-Files sajmu
http://www.hi-files.com/intek-na-hi-files-sajmu/

One-HiFi na Hi-Files sajmu
http://www.hi-files.com/one-hifi/

Persej Audio / M-Kabl na Hi-Files sajmu
http://www.hi-files.com/persej-audio-m-kabl/

Player na Hi-Files sajmu
http://www.hi-files.com/player/

Sretenović Audio na Hi-Files sajmu
http://www.hi-files.com/sretenovic-audio/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...