Jump to content


Izvod iz teme Kaset Dekovi: Ston_Cold


ZoranBG

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

12 sati ranije, SuperFi said:

Poslao dek Sony TCK 700 ES. Spakovao i NOS (nekoristenu) duplu glavu i corak...Nit se javlja nit vraca dek i glavu. Kasnije se sa tim MOJIM dekom qurcio u temi  Sony Fan klub. Poslajem mu PM i pitam ga: majstore, jel to moj dek? On mrtav hladan odgovori da jeste . Kao, to da se napravi vazan uradio :-) Naravno, od mog zahteva da vrati dek nista...

Dok je bio clan na diyaudio forumu (par godina ranije) sam mu gratis poslao plocice za Aleph 5 koje su tada bile prilicno retke i skupe. Vidim da ima oglas za Aleph plocice...ne znam da li su moje niti me briga. Ne zelim vise bilo kakve kontakte sa njim. 

Sledeci... 

 

Da li je taj dek imao jos neku manu sem oguljene glave?

 

Boze, sta je ovde sve isplivalo... nisam imao pojma za 90% stvari koje su navedene...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tema o kaset dekovima je očišćena a postovi o Ston_Cold-u premešteni ovde, tako da svako može da ih pročita ili uputi nekoga ako smatra za potrebno. Evo i odgovora na vaša pitanja:

forum ne odgovara za transakcije među članovima, i to smo puno puta naglašavali; dogovore ste pravili direktno između sebe i na isti način treba da rešavate i eventualne nesporazume; sa druge strane, u redu je da informacije i iskustva sa članovima postoje na forumu.

Budući da Ston_Cold ne krši pravila foruma (kulturom diskusije i brojem i sadržajem postova se ne bavimo), ne postoji osnov ni da ga sankcionišemo. A tek ne postoji nikakav razlog da njega ili bilo kog drugog člana štitimo.

 

Hvala na saradnji.

Link to comment
Share on other sites

  • Infidel pinned, unpinned and featured this topic
  • Infidel pinned this topic
On 9/18/2016 at 14:32, microfarad said:

Još jedna ,,tužna priča iz serviserske šume!,,

E Stone, a bio si cool tip!

DVV bio 100% u pravu!!! A dobio BAN kad je udario u ,,osinje gnezdo!,,

DVV svakako nije banovan zbog iznošenja istina, već zbog vređanja... čuvao sam čak negde i mailove sa pretnjama koje mi je upućivao sa prvog naloga dvv, kasnije je dodao tačku na kraj imena.

Willi vam je gore sve lepo napisao, ništa ne bih dodavao. Koga je Ston zeznuo, neka ga prijavi policiji.

Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2016 at 14:07, ZoranBG said:

 

Petnaest dana kasnije na KP:

Capture.JPG

Ja ovde primecujem potpuno oguljen natpis na Power dugmetu I kod jednog I kod drugog. Mislim da je slika namerno "promasena" da se ne vidi namesteno Stop dugme I sitne ogrebotine blizu leve ivice deka.:

ca2.JPG

Nadam se da zamajci nisu polirani :)

@stoN_Cold

Da li je to dek koji si dobio na poklon od Slobe?

Da napomenem, imam jasan razlog zasto pitam, ne zelim da pokrenem flame.

 

druze,poklonio si dek nekome kome u opste nije potrebno.ston kold je stalno on line na forumu pa zato i ima toliko postova.ja ga licno ne poznajem ali sam se raspitao za njega jer mi je bilo cudno zasto uvek ima odgovora ili se zna izjasniti na svako pitanje pa sam dosao do saznanja da ljudi imaju losa iskustva sa njim.pogresio si ali si ujedno i dobro uradio jer je tema isplivala na povrsinu...

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam pratio covek poklonio dek stoN_Cold, stoN_Cold sredio taj dek i prodao ga ne vidim u cemu je problem. Ja sam stoN_Cold poklonio dat Sony ne mogu da se setim oznake i sta je on sa njime uradio to je njegov problem. Ovde ispade ja te bi poklonim pa ti meni posle da vratis poklon uzas o cemu se raspravlja.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ako je imao jasnu nameru da ga uzme na poklon da ga proda,onda je to lešinarenje. Zašto ga onda nije prepustio nekome ko voli da ima i sluša kasete, a ne može da izdvoji novac da ga kupi ? Dek nije prodavao za 500 din, pa da ne može da se priušti. Ja sam dobio od Zokija FTA na nagradnoj igri kabl, koji odavno ne koristim, pa ga nikad nisam i nikad ne bih prodao ...

Da, sve je to konkurencija. Vade oči jedni drugima za siću ...

Link to comment
Share on other sites

43 minuta ranije, Dr Dzura said:

Sve ovo i previse lici na klasican timski rad, i progon (u bilo kom pogledu) konkurencije. 

Trebace vremena da se istera zec, meni je ovo ko kad se deca igraju uzimala, davala. I ja volim dekove i imam ih i slusam i snimam kasete, kakve sve to veze ima sa poklonom.

stoN_Cold obavezno da mi vratis dat, puj pike ne vazi vise poklon, sramota o cemu se raspravlja.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Dr Dzura said:

Veoma interesantno je i to da isti taj covek (koji je poklonio dek) nije ni otvorio ovu temu, zar ne?

ova tema nije ni otvorena - sadržaj je prenet iz druge teme.. vlasnik se, zgađen, javio nekoliko puta, tako da to o čemu pričaš nije interesantno.. ali, zato jeste to što dva od ukupno pet postova koje imaš na ovom forumu, trošiš na VMM..

1 minut ranije, tobra said:

Treba vremena snegu da se otopi i da se vide tragovi.

:wave2

izgleda da u sebi nosiš neku veeeliku tajnu, živnisam ako je ne saznam.. bašmeživointeresuje do kakve si spoznaje došao, kakvim to nečoveštvom smrde tragovi ljudi koje je na raznovrsne načine VMM prevario, a o čemu je dovoljno napisano.. ajde pliz, autuj se, biće nam svima lakše

 

Link to comment
Share on other sites

Лик који је хтео да поклони рекао је да не жели препродавцу већ правом љубитељу да поклони. То што се неко представио као љубитељ па пожурио да прода није ништа чудно, ни ново.

Својевремено добијем ја понуду да купим екстра повољно Динаудио ѕ1.4 са сталцима. Немам новца у тренутку па се саветујем са "другаром са форума" Шуцом, шта да радим. Убрзо звучнуци оду али мутно коме. Другар Шуца каже битно да се не прода неком препродавцу, већ љубитељу а испаде временом да сам Шуца купио па продаје преко налога сина (за само 500е више). Како нисам знао име сина јавно сам напао класичну препродају, па кренуше позиви и поруке Шуце и Куршума. Да сам им прстом у око бркнуо било би лакше. Саветовали ме јавно да признам како сам "погрешио", а Шуца се правдао да његов син купио да прода како би имао пара за море. Јестееее.... добро да сам игнорисао лажне душебрижнике. Тако да оно... ако не знаш лично човека не поклањај и ћути. Увек има оног ко се користи туђом ситуацијом. Лично не жалим за ѕ1.4 јер сам набавио кутије које код мене боље звуче али ме ситуација подсетила на догађај.

Link to comment
Share on other sites

@ Woland

Izgleda je tebe prevario, kad ovako trosis vreme na ovoj temi? Zato je razlog ovakvom negativnom stavu, ako si prevaren mogu to da razumem, ali ne mogu da razumem zasto prema meni imas negativan stav niti se znamo niti smo razmenjvali uredjaje niti bilo kakav kontak smo imali. Zato te molim lepo zaobidjime, hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, tobra said:

@ Woland

Izgleda je tebe prevario, kad ovako trosis vreme na ovoj temi? Zato je razlog ovakvom negativnom stavu, ako si prevaren mogu to da razumem, ali ne mogu da razumem zasto prema meni imas negativan stav niti se znamo niti smo razmenjvali uredjaje niti bilo kakav kontak smo imali. Zato te molim lepo zaobidjime, hvala unapred

nemam baš ništa protiv tebe, sam si se javio, terao zečeve i izvlačio pogrešne zaključke.. ja sam samo to primetio

:wave2

Link to comment
Share on other sites

48 minuta ranije, Dr Dzura said:

Covek koji je dek poklonio nije ni otvorio ovu temu, zar ne? I to je..

^_^

 Nisam otvorio novu temu jer mi to nije manir. Različito reagujemo na iste stvari. 

Inače, dobio sam poruku od njega od nekoliko rečenica. U sredini te poruke je samostalno stojala jedna rečenica, parafraziram "dek je sada moje vlasništvo". Bilo je i navedeno kako su gumice istrulile i kako je to krš, otprilike. Nakon toga sam blago zgrožen samo zaćutao. Hteo sam da poklonim nekom pravom ljubitelju dekova kod koga će ostati. To je jedina komponenta koja mi je ostala iz tinejdžerskih dana, godinu dana sam štedeo za njega, 3 meseca brao i ljuštio kajsije u Grockoj... Ne vezujem se za stvari ali taj dek mi je "značio" i zato mi je posebno žao što je neko kome sam ga dao podsetio da je on njegovo vlasništvo i stavio ga prvom prilikom na KP.

Link to comment
Share on other sites

@neskor

Evo, ja se pitam. Kakve veze ima taj pomenuti forum sa ovim?

Sa tog foruma je više članova dobrovoljo pobeglo, nego što ih je izbačeno.Uostalom, i mene su banovali iz jednog jedinog razloga, što sam na OVOM forumu samo POMENUO  da se na ONOM forumu pljuju i unižavaju članovi OVOG foruma.

 

Uostalom, cela ova situacija sa Stonom se približava ovakvom raspletu...

ku-klux-klan_3153153b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...