Jump to content


T+A pojačala


petarjovic

Recommended Posts

E sad kad ste i na ovu temu umesali KP, neka mi neko objasni u cemu je fora kad ja kao kupac uradim sve korektno, platim, itd, niko nema zalbe, ja dam pozitivnu ocenu ali je ne dobijem ?
Licno ocene mi bas i nisu vazne, ja uglavnom kupjem na KP, ponekad nesto prodam, ali me zanima iz radoznalosti, jel ovo neka nova fora ?
 
Ne znam o čemu se radi …… i sam sam više puta bio u situaciji da mi ne uzvrate pozitivnu ocenu , a sve je prošlo u najboljem redu - dogovor je obostrano ispoštovan . S druge strane , kupci koji kupuju skuplju opremu ne šalju KP poruke , sve se završava putem poziva .

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 13071977 said:

kupci koji kupuju skuplju opremu ne šalju KP poruke , sve se završava putem poziva .

Vidi i ja zavrsim najveci deo preko poziva, a poruku posaljem da bi postojala mogucnost ocenjivanja, dakle imao sam niz od tri kupovine i nijednu ocenu, iako sam ja kao zadovoljan dao ocenu, pritom jedan je preprodavac koji skuplja ocene al' ne moze da uzvrati (?), drugi se mozda naljutio sto sam uz pozitivnu ocenu i preporuku napisao da bi kasete mogle biti bolje spakovane, treci... ko zna,  evo i sad nesto cekam neke ploce i razgovarao sam sa covekom, poslao mu podatke porukom ( adresa) a vidim da mi nije nista ogovorio... pa me bas zanima sta ce biti na kraju.

Nije mi nesto mnogo bitno, samo sam radoznao...  razumem da su prodavcima bitne ocene ali takodje vidim i da mnogi gledaju sa kakvim kupcima imaju posla ako treba slati hi fi aparat, dakle i kupcima su onda bitne pozitivne ocene.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...