Jump to content


Acoustic Invader


patason

Recommended Posts

Poznajući Gidjgine radove i posvećenost, uveren sam da je napravio ono što je hteo - Hi-End DAC.

Meni je ovo jako zanimljiv uređaj i voleo bih da ga uporedim 1:1 sa DAC-om koji trenutno koristim, u mom ili nekom drugom okruženju, svejedno.

Ako ste zainteresovani za neki clash of DACs moj Denon DVD-5000 je na raspolaganju.

Link to comment
Share on other sites

mislim da je vrlo vazno da poslusate Dac ili u svom sistemu naspram postojećeg Dac-a ili Cd plejera sto je idealno i tu ćete čuti sta je sve bolje.Idealno ne u drustvu jer 3 audiofila u proseku vise brbljaju nego 4 žene.Nekoliko dana sam sa uređajem je prava stvar.Sećam se da su na pfm forumu organizovane svojevremeno mailing liste za neke apgrejde i kad zavrsis svojih 7 dana saljes na drugu adresu.52 osobe godisnje je tako moglo da cuje apgrejd.Naravno da tako ne bi moglo sa skupim Dac-om,ali neka organizacija 3x5 dana kod poznatih ljudi sa foruma je mozda bolja nego 10-15 dana kod jednog pa kafana svako veče,nema od tog slusanja skoro pa nista.Osim ako je sistem vrlo poznat,sa samo jednom izmenom.Odprilike zatvoren krug ljudi kao sto je nasa "novosadska komisija" koja je sve sisteme cula u vise navrata.Da me ne razume neko pogresno,volim druzenje,ali samo slusanje 1:1 daje objektivne rezultate.Pre neko veče bio sam kod Mr.Turba i imao priliku da lepo poslusam njegov posvećenički sistem bez suvisne priče,i sad znam da je odličan.

Link to comment
Share on other sites

Sondek je u pravu 100 % ...ja sam najviše uživao tu noć kad mi je Giđga ostavio DAC nasamo ...

Prevrtiš sve poznate numere , obratiš pažjnu na neke detalje , nešto te iznenadi kad iskoči iz mraka itd. Grupnjak su super ali 1:1 je mama :D

I mene zanimaju razlike između modela 001 i 002 pa ako može autor da malo to objasni ?

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, lalelala said:

Sondek je u pravu 100 % ...ja sam najviše uživao tu noć kad mi je Giđga ostavio DAC nasamo ...

Prevrtiš sve poznate numere , obratiš pažjnu na neke detalje , nešto te iznenadi kad iskoči iz mraka itd. Grupnjak su super ali 1:1 je mama :D

I mene zanimaju razlike između modela 001 i 002 pa ako može autor da malo to objasni ?

 

U cemu si ti tu noc najvise uzivao,nasamo sa dac-om.........mi bre pricamo o hi fi-ju!Sram te bilo!  :nono   :wave2

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice clash-ova moze,mada me je Impuls kritikovao da se neusviran uredjaj ne pusta drugima.Ti ruski tefloni se usviravaju 3 meseca,tako kazu,ali jos ni jedan uredjaj nije zvucao losije posle razradjivanja.Razumem Impulsa on je zeleo da se to cuje u punom sjaju,a ja sam nestrpljiv da to podelim sa drugarima,a i ovo kako sad zvuci je za ponos.Sve sto se jos desi sa zvukom na bolje radom cu doziveti kao ekstra bonus!

 

Ako ima interesovanja za slusanje vise,to cemo da izjurimo Gidjgu da posalje jedan za kurvanje po selu,jer ovaj moj je postena zenska!Samo mi jos fali da sa ovakvima kao Lale ostane nocu nasamo! :nono

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
1 sat ranije, sondek said:

Woow,padoh u nesvest na redizajn.Pridodat dsd apgrejd i opcija daljinskog za zahtevne lenjivce,nije bilo lako koliko čujem.Čekam primerak nove verzije na slusanju

Share2016-04-17-9e38cd2f224bd126605f4568695812638980f8f3c02df8e788e5ce4138d46d23-Picture.jpg

Znači "Adios Numerikos" !:D Ja mislim da bi to bio pravi potez za najvećeg zagovornika "source first" filozofije, da konačno dođeš do valjanog DAC-a.!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...