Jump to content


Acoustic Invader


patason

Recommended Posts

Napajanje koje se nalazi u primerku kod Srđana je ovo: https://www.beatechnik.com/product-page/lps-a6-eversolo-dmp-a6

Kao što reče kolega, napravljeno namenski za A6 i zamena je na šraf i na klik. Uz napajanje stiže čak i kvalitetniji flet kabal koji spaja napajanje sa ostatkom uređaja. Pravi lepu razliku i za streaming i za DAC sekciju pa od mene ima toplu preporuku za sve vlasnike A6-ice, kako god da se koristi. Jedino što treba napomenuti je da otvaranje uređaja poništava EverSolo garanciju. Mada, originalno napajanje može i da se vrati po potrebi. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Aibo said:

Napajanje koje se nalazi u primerku kod Srđana je ovo: https://www.beatechnik.com/product-page/lps-a6-eversolo-dmp-a6

Све је то лепо и красно а и лепо изгледа, само ми није јасно шта ту кошта скоро 300$?

Само гласно размишљам. 🍻

Link to comment
Share on other sites

Napravite to za 50% cene i otvorite temu. Ovde polako odlazi u off. 

Čestitam roolieman na lepim novinama, dobar streamer je pravi put. Bas kao sto si rekao sjajno je sto je to komplet za dalje, ali gledaj da ga ne preplaćuješ zbog internog dac-a koji ti ne treba ako vuče deo cene. Tek kad se to sve od Ai pusti u full balansiranoj vezi vidi se pun potencijal. Jako je zgodno sto postoji ta opcija i na daljincu, pa se u sekundi demonstrira full potencijal balansirano/ nebalansirano.Ozbiljna razlika. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim na modul za napajanje, mozete takav, mozete bolji, nije svemirska tehnolodžija.. Napravite pa oglasite povoljnije, ovako samo gunđanje. Nebi se dalje nastavljao. 
Е нека си нам рек'о, јел ти неко помог'о да смислуш или си то сам на своју руку?

Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока


Link to comment
Share on other sites

28 minuta ranije, Nixie said:

Ne treba potcenjivati cenu ručnog rada na zapadu. Obaška što ovo ne može još uvek da montira AI.

Ма слажем се да не треба потцењивати, мани овог паметног изнад, Дунав и ветар чине чуда, него онако мајсторски сам поставио питање шта ту тол'лко кошта.

И сам си у неком виду такве работе па израчунај.

Бај д веј ако је у питању фирма+ реклама+запослени онда ОК 👍

Link to comment
Share on other sites

Hvala na cestitkama.

Gledao sam sta ima od solo strimera a da valja i da ne kida sa cenom i opet A6 ispade iako je kombo uredjaj najpovoljnije makar samo kao strimer, jos sa ubudzenim linearnim napajanjem taman. USB na AI DAC, a dalje ide balansirano sa odlicnim XLR kablovima do AI preampa, pa onda malo manje dobrim XLR ali duzim na aktivne T+A.

Neka buduca ulaganja, nakon strimera su eventualno u pasivne zvucnike na dual monoblokovima, vrv isto od AI bi ih uzeo zbog sinergije i balansirane veze.

Nece to skoro, posto i ovo sada zvuci sjajno. Neverovatno kako T+A sada drugacije i prijatnije zvuce, a tek treba da se stavi posten strujni  na njih i doda strimer.

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, Shang Tsung said:

Sto je problem da metnu sub-out u neki uredjaj? Mislim na AI brend

Prednost domaćeg terena je sto mozda nesto tako mozeš kao kupac da traziš i ako je lako izvodivo i dobiješ za razliku od velikih brendova. Znam da je recimo daljinac za Dac koji danas uz dac ide tu zbog (lenjosti 🙂) naseg kolege. Da je jedan drugi kolega dobio izbor različitih konektora. Ne kazem da se svaka muzička zelja ispuni ali to je prednost domaćeg terena, da direktno izkomuniciraš sa konstruktorom. Btw i Goran koristi woofer, ali je Rel u pitanju pa se povezuje direktno iz snagaša. Mislim da Rel to i preporučuje kao najbolji tip veze. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...