Jump to content


Sta ste nabavili (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Da. Stalci su odlični, čvrsti, stabilni, drvo se slaže sa nameštajem u sobi, Ja prezadovoljan.

Mnogo lepši od originalnih stalaka za Audience koji su nezgrapni, masivni, kao da imaš florstendere u sobi

002ce9faf6a9e034f9f6007c68a28504.jpg

 

A Audienci ne znam da li su me više oduševili izgledom ili zvukom.

Veličina je poseban šlag na torti.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa tobom da ovi na slici izgledaju masivniji nego tvoji stalci. Možda ima neke razlike u tome kako utiču na zvuk. Video sam da na sajmovima Audience-e postavljaju na ovakve ili slične stalke. Ali dobro, bitno je da stalci uklapaju i što je najvažnije sviđaju vlasniku istih :) Mislim na vlasnike i jednih i drugih stalaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
18 sati ranije, microfarad said:

kabal je fp 314 ag II. Furutech entry model.

Jako uspesan model, mada bih napomenuo da je ipak entry model ispod FP-314Ag ovaj:

http://www.furutech.com/2013/02/02/1800/

1 sat ranije, laky said:

Ajde kada se zgotovi usvira neke utiske.

Vec ovako - veliki pomak u prostoru i zvucnoj slici sa tacnijim muzickim tajmingom i dinamikom. Mislim da moram pritom dati veliki zvucni doprinos upotrebljenim konektorima FI-E38(r) i FI-28(r).

Ovi dometi locirani na poziciji od zida do strujnog filtera, dakle predvodnik.

Postoji jos jedan tip za poziciju amp http://www.furutech.com/2013/01/27/1205/ ;)

Link to comment
Share on other sites

Tačno, kolega @ab u bulk varijanti postoji model niže, koji ste naveli. Ja sam mislio na njihove fabrički terminisane kablove. Tu kreću od 314-ice. Inače odličan kabal. Zadnjih godina, koristim isključivo Furutech strujaše absolute power i evolution II power. Nek je sa srećom kupovina!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...