Jump to content


Pioneer F-449L


marko012po

Recommended Posts

Imam gore pomenuti tjuner. Do sad je radio bez problema. Vise nece da hvata stanice. Pustim ga da trazi ali samo vrti u krug. Kada manuelno zaustavim na frekvenciju na kojoj znam da je radio stanica koja postoji, nikakav signal na displeju se ne pojavljuje i susti na zvucnicima. Ako neko moze da pomogne, bio bih mu zahvalan.

 

http://www.hifiengine.com/manual_library/pioneer/f-449.shtml

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5.1.2016. at 21:53, goxy62 said:

onako laički , imao sam taj problem sa Yamaha tjunerom novije generacije isto kao ti , odneo kod majstora kaže crklo neko kolo jedva je našao isto i zamenio posle toga sve je radilo bez problema.

I ja sumnjam na neko integrisano kolo. Ispitaću ga još malo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...

Imam gore pomenuti tjuner. Do sad je radio bez problema. Vise nece da hvata stanice. Pustim ga da trazi ali samo vrti u krug. Kada manuelno zaustavim na frekvenciju na kojoj znam da je radio stanica koja postoji, nikakav signal na displeju se ne pojavljuje i susti na zvucnicima. Ako neko moze da pomogne, bio bih mu zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Kuršum said:

Pa da l' je moguće da 2.5 godine nisi to opravio. Pošalji nekom majstoru, sam to nećeš rešiti.

Nisam ni pokušavao iskren da budem, od kad sam postavio post mi stoji i skuplja prašinu. Danas našao pa reko da otvorim.

Hvala na predlogu, ali taj tjuner nije vredan majstora. Imam drugi (Yamaha T-80) koji koristim, on stoji pa reko iz radoznalosti da popravim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...