Jump to content


Auto pojacalo vuce struju,Pomoc !!!


MizaLO

Recommended Posts

Imam auto pojacalo Sal Pro 240w,Panasonic CD player (CQ-RX102N) i woofer JBL 120w ali mi sve to kad je povezano izvuce skroz struju iz akumulatora preko noci...
Pojacalo sam povezao sa original kablovima za pojacalo direktno sa akumulatora + i - a iz CD Playera sam doveo plavu zicu na Remote na pojacalu,

kad ukljucim CD player ukljuci se lampica na pojacalu a kad ga isljucim iskljuci se i pojacalo ali mi i pored toga izvuce struju iz akumulatora...
Posle 3 dana prazjnenja akumulatora raskacio sam pojacalo sa akumulatora (+ i -) i vise nemam taj problem,kad ga spojim ponovo opet izvuce struju.

Sta bi moglo da bude u pitanju,ja sam razmisljao da stavim prekidac na + koji ide direktno sa akumulatora pa na pojacalo ali sam na par foruma nasao da to nije pametno,ovaj prekidac je u pitanju
http://elektrostar.rs/rezervni-delovi-za-belu-tehniku/prekidaci-sporeta-rerne/prekidac-st1bk-20x13-220v-3a .

Sta bi mi bilo pametno da uradim???

Link to comment
Share on other sites

Коло за даљинÑко укључивање ( плава жица) не ради како треба или је квар до ЦД плејера.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...