Jump to content


Slobodna tema


dude

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Svim clanovima Foruma u 2018. od srca zelim:

  • Da su zdravi;
  • ...Veseli;
  • ...Vredni;
  • Da sto vise vremena provedu sa porodicom i prijateljima uz muziku pustenu sa neke lepe, nove komponente na HIFI polici;
  • Da svoje znanje bar delimicno i besplatno prenesu drugima;
  • Da ljubav prema muzici prenesu na bar jednog mladjeg clana naseg drustva;
  • Da poklanjaju vise i primaju poklone;
  • Da daju svoj doprinos nekoj humanitarnoj aktivnosti;
  • Da nas sve Bog cuva u 2018 god. ! 

Ziveli, 

M.

Link to comment
Share on other sites

On 13/06/2017 at 23:58, zoranzu said:

Pre neko jutro u autobusu 95 kod buvljaka mi se pričinjela Monnica Bellucci tj da je usla u bus  i vozila se 3 stanice do Sava centra.

Kada sam podelio ovaj memorisani trenutak sa formalno obrazovanim ljudima od struke,ubedjivali su me da to nije moguče, posto je gospodza u tom trenetku pila svoj primo machiatto u Milanu.

Prilazem sliku, ako je jos neko video u 95 i prepoznao,neka se javi....Image result for monica bellucci

 

Izgled Baba Sere me neodoljivo podsetio na gospodzu sa slike iznad,samo sto je bio intezivniji i sa vise oblina :wub:

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da mi objasni sve cesce isticanje i potenciranje vec proverenih jezickih nesuglasica, tacnije odomacenih u primeni jezickih kardinalnih gresaka u pisanju i izgovoru isticanjem uobicajeno pogresno primenjenog slova koje u tom slucaju u datoj reci kolege naglase velikim slovom (npr. sumLJiv), a velikodusno tolerisu izgovor i pisanje reci npr. "zamenuo" i to vidimo od istih koji potenciraju na onom velikom "LJ" u reci "sumljiv" :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...