Jump to content


Berza ploča


sondek

Recommended Posts

Vidim da ce nas biti dosta sa foruma imam par pitanja na PM pa da i ovde odgovorim,za one koji nisu iz Novog Sad Ck13 je u ulici V.Bojovica 13.Kad stignete videcete lako crnu okrecenu kucu,ne srece se cesto.Ulica je produzetak Mileticeve prema socijalnom(centar grada).Lako se nadje http://maps.google.rs/maps?hl=sr&tab=wl . Vidimo se,ponesite ploce kad para nestane krece menjaza :cheers

Link to comment
Share on other sites

e?

Nije bila losa berza sto se ponude tice,sto se posete tice nisam siguran-u vreme kad sam ja dosao nigde nikog(15h),mislim da sam malo okasnio.Uzeo sam 5 "mint" vinila,moglo bi i vise samo mi nestade "vremena".Jimmy je odlican,zasluzuje nick "incredible",odlicno snimljen live.Ostalo preslusavam u narednim vecerima.Malo me iznervirala jedna gomila od 300-400 ploca ostavljena na milost i nemilost suncu.

Sve u svemu vinila ima sve vise,cene hm,hm-domacice 500,originali 1000 vec postaje standard(barem za ovo sto mene zanima).1500 vec nisam hteo da dam za jednog M.Petruciani-ja.

post-11818-0-43565900-1306682938_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

500 kinti za domace licence? :screwy Bas su ga preterali ali ipak to su bogati krajevi.

Da sam blize pa da donesem jednu gomilicu.

Ploce su kupljene od yugovinila,upisana cena im je bila zapravo 600 pa su dve za 1000,ploce su potpuni mint deluju kao da bukvalno nikad nisu ni preslusane,i omoti sijaju kao da su iz radnje.Btw i meni je skupo 500 za domacicu,ali za mint stanje ne zalim.Za jednog tako ocuvanog Stan Getza u stripoteci su mi trazili 1000 pa sam im se zahvalio,dok sam na pr. za te novce dobio 4 Paco de Lucia ploce-nisu sve ploce isto trazene.Na prodavcima je da traze cenu sto ne znaci da ce i da je dobiju,trziste na kraju odredi cenu.Bilo je naravno i jeftinijih ploca od 500din,ali i skupih 180g po 1500-2000.

Link to comment
Share on other sites

.Za jednog tako ocuvanog Stan Getza u stripoteci su mi trazili 1000 pa sam im se zahvalio,dok sam na pr. za te novce dobio 4 Paco de Lucia ploce-nisu sve ploce isto trazene.

Tacno, cast Misi ali vise od 250 din za mint licencu ili za "original"

ne bih davao . Preporucujem i ostalima tako.

Ovo za berzu si me neprijatno iznenadio. Inace, opet prespavao..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zna li neko od novosadista kad ce berza ?

Koliko sam ja (na)Äuo, sledeća berza će biti 10. septembra (subota, kao i do sada) u klubu "Sonja Marinković" u studentskom gradu (Vladimira Perića-Valtera br. 3). Al ne pitajte me zašto tamo :) Za vreme još ne znam,ali javljam Äim saznam :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja (na)Äuo, sledeća berza će biti 10. septembra (subota, kao i do sada) u klubu "Sonja Marinković" u studentskom gradu (Vladimira Perića-Valtera br. 3). Al ne pitajte me zašto tamo :) Za vreme još ne znam,ali javljam Äim saznam :)

Hvala, samo javljaj. :cheers

Steta zbog promene mesta,valjda ce biti vise svetla nego u CK-osim toga bilo je sasvim OK i tamo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koliko sam ja (na)Äuo, sledeća berza će biti 10. septembra (subota, kao i do sada) u klubu "Sonja Marinković" u studentskom gradu (Vladimira Perića-Valtera br. 3). Al ne pitajte me zašto tamo :) Za vreme još ne znam,ali javljam Äim saznam :)

Moze li neko da potvrdi za sutrasnju berzu mesto i vreme.

Link to comment
Share on other sites

post-11818-0-16247800-1315691429_thumb.jpost-11818-0-16247800-1315691429_thumb.jVidi se po Zbrujicevom plenu ko je pre stigao,uhvatio sam i ja dva Milesa.Btw bilo je bas dosta toga Sketches of Spain,Decoy,Star people,Your under arest,Tutu,...

Moj je utisak da se vec stvarno preteruje sa cenama,posle kukaju kako ne ide.Razumem troskove,ali...za sta god sam se uhvatio 1500,1800,2500.Za ljubitelje Amy bio i njen vinil,nov 2500din , malo usporedbe: http://www.amazon.co...e/dp/B000RL2208 .Bas smo mi neki bogat narod.

edit:vidi se da mi bilo malo ploca,pa sam duplirao sliku ,doduse ne znam kako...

Link to comment
Share on other sites

Moj je utisak da se vec stvarno preteruje sa cenama,posle kukaju kako ne ide.Razumem troskove,ali...za sta god sam se uhvatio 1500,1800,2500.Za ljubitelje Amy bio i njen vinil,nov 2500din , malo usporedbe: http://www.amazon.co...e/dp/B000RL2208 .Bas smo mi neki bogat narod.

Sreća vaša da ne znate šta je istinsko i pravo dranje (posebno kvalitetno u domenu kolekcionarstva 78ica)... :screwy:angry:

Link to comment
Share on other sites

Da ne bude da je sve skupo Ela je bila 500din,original,Moricone spusten sa 1000 na 700din.Znaci mora se malo iscenkati.Problematicni su Jazz originali,1000 mi je ok,ali ne i 1800 za koriscen.Malo zalim zbog love supreme 180g,ali opet cena u E je USD cena sa amazona,pa i vise(2500din). http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B004P71YJA/ref=dp_olp_0?ie=UTF8&redirect=true&condition=all

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...