Jump to content


Stereo Dubwise, novi momenti


Dubwiser

Recommended Posts

Postovane kolege,

 

Posle par meseci od registracije na forumu i 3 meseca od najvece promene, kupovine evo me na predstavljanju u namenskoj temi. Gradnja i razvoj su detaljno opisani kroz diskusiju: 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/27773-velicina-prostorije-bookshelf-vs-floorstander/

 

Da ponovim sastav:

 

- Rega RS5 black ash

- integralac Rotel RA-1062

- izvor Yamaha CD N-500 player

- Rega RP1 Performance Pack ( Bias 2MM zvucnica)

- NAD C422 tuner, Aiwa deck

- 2x Chord Chrimson Plus ( 1m)

- zvucnicki VDH C122,singl wire (2x 3m)

- externi hard Transcend 2TB

Kroz usviravanje novih Rega sam stvarno pomislio da sam zavrsio posao i dobio konacno zvuk koji zelim. Jos kada sam sa setovanja doneo i gramofon (fabricki pomerena glava unapred za 3-4mm) sreci nikada kraja uz moj zakljucak da RP1 bez obzira sto je entry level kategorija, ozbiljno nadsvirava Yamahu u svim aspektima i bez obzira da li je u pitanju CD ili dobar FLAC.

 

Jednog popodneva tokom razrade potenciometara na Rotelu (inace to cesto radim da "ne zapece"), primetio sam krckanje iz desnog zvucnika. Posto nisam dovoljno tehnicki potkovan,  pali se alarm i cinim po meni odlicnu stvar - kontaktiram odmah Ston Cold-a uz molbu za servisiranje uredjaja. Kroz par razmena postova, dolazim na ideju da mi predlozi i svojevrstan upgrade pojacala.

Odlazim kod cenjenog kolege, otvaramo Rotela (koji je po njegovim recima u izuzetnom vizuelnom i tehnickom stanju) i u roku od pola sata druzenja Ston mi daje predlog da se pored ciscenja uradi:

- zamena elektrolita ( bez obzira sto su fabricki bili kao novi) sa 2x10μF na  4x10μF model Yarbo

- podizanje mirne struje

 

Prihvatam predlog, dogovaramo troskove i ostavljam Rotela na operacionom stolu. Par dana strpljenja i negde krajem februara -  nova dimenzija zvuka.Pomislih odmah: "Pa to je novo pojacalo!!!" Ne toliko po svom karakteru koliko u linearnosti pri glasnijem slusanju, manje nervoznim visokim i jos boljoj definisanosti i rezoluciji u niskotonskom podrucju. Sve u svemu, hvala potenciometru sto me naterao da kontaktiram Stona. Jer majstor je ipak - velemajstor! :order  Hvala drug!

 

U medjuvremenu crv i dalje rovari... odlucujem da menjam fabricke strujne kablove. Prvo na Rotelu pa na Yamahi. Citam kako dosta znace, rekoh sebi ako sam vec radio na unapredjenju red je da nastavim tim korakom. Narucujem Lapp Olflex 5G1.5 sa Oayde kopijama iz Subotice i menjam PRC crnca. Ma ni cuo maltene nisam novi kabal, za godisnjicu  mi supruga nudi poklon po izboru. Odmah sam znao sta cu - kontaktiram g. Zorana iz FTA, konsultujem se i po preporuci gospodina preuzimam na probu 2 strujna kabla koja se cenovno uklapaju u moju pricu. U pitanju su FTA Tube (tzv. Debeljko) i FTA Kumma. 10tak dana konstantnog pravljenja kombinacija sa 3 postojeca kabla odlucujem se za FTA Kumma ( namenjen za Rotel) koji  sa Lapp-om ( Yamaha) cine kombinaciju zila kucavica celog sistema.

Zvucno je to bio novi iskorak, doduse blazi nego aktiviranjem Rotela na steroidima ali ipak cujan. Jos bolja stereo separacija, precizniji bas, rezolutniji srednji spektar i jos finiji i manje ostri visoki. 

Vec 20tak dana traje :listen  uzivancija. Igram se sa strujom, napravio sam da oba kabla idu direktno u zidne uticnice mimo letve. 

A crv i dalje radi. Razmisljam o zameni interkonekta ka Yamahi, nesto me tu kopka da mora bolje... i sigurno moze iako sam sustinski zadovoljan postignutim izmenama.

Jos jednom zahvaljujem kolegama stoN_Coldu i Zoranzu na predusretljivosti, dobronamernim savetima i profesionalnosti. 

 

Izvolite sa pitanjima, smislenim i dobronamernim sugestijama, predlozima. Zaista sam raspolozen za razmenu iskustava sa svim kolegama koji imaju slicne ili uporedive postavke u odnosu na moju trenutno. 

Za kraj, nezaobilazne i najsvezije fotografije - da upotpunim celu pricu.

 

 

 

 

post-32043-0-17754600-1427148286_thumb.j

post-32043-0-92048700-1427148288_thumb.j

post-32043-0-43889900-1427148291_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 Veoma lep i pametno osmisljen sistem, mozda si pocetnik na forumu ali iz ovog sistema se vidi povece znanje o hifi! :thumbsup2

Jako mi se svidja sistem i ambijent je lep... opisi malo zvuk u ovoj temi...

To je bilo ono za, sto se tice zamerki moja je VDH zvucnicki kabal, jedino mi je on tu kao neki uljez kojeg treba izbaciti, a umesto njega Chord Carnival Silver, mislim da ce to uneti znacajni napredak, ako nista drugo pozajmi od nekog pa probaj... :wave2

Link to comment
Share on other sites

Hvala maxa,

Razmisljam o drugom interkonektu za CD-amp vezu pre nego o zvucnickom ali nista nije iskljuceno. Kablovima cu se definitivno baviti u narednom periodu posto sam sa komponentama,da kazem, miran u nekom duzem vremenskom roku.

Zvucno je to veliki napredak u odnosu na raniju postavku sa B&W bookshelfima.

Po mom sudu, dva razlicita dozivljaja u zvuku donose izvori. Yamaha vuce na blago svetliju stranu, sto i ne volim bas ali uz dobru rezoluciju, detalje i dinamiku. Posebno mi se svidjaju sednji i vokali koje btw Rege bas vole i recimo brze bass deonice.Solidna linearnost, konacno imam pun opseg kada slusam nocu dosta tiho. Bassa ima taman, nisu RS5 basne kutije da se "pliva" ali ga ima, dobar kick dovoljno za moj ukus.

Rega gramofon po karakteru neutralniji. Stereo separacija je bolja, veca je pozornica, prostor izmedju instrumenata takodje veci, topliji zvuk i prijatniji slusalacki dozivljaj. Vsoki su nezniji, za mrvu manje detaljni, srednji su detaljniji i istureni blago u odnosu na ostatak spektra. Uz gramofon je bass jos autoritativniji.

Yamaha se priblizi gramofonu uz visoku rezoluciju na FLACu ali je to ipak drugi "rezim" rada i gramofon opet pobedjuje po mom ukusu.

Sistem mi deluje kao allrounder, zaista svasta slusam i za sada nisam primetio da se sa nekim pravcem "ne snalazi".

Jos jedna vazna stvar, zvuk ne zamara ni posle vise sati intenzivnog slusanja. Znam odlicno sta je bol u glavi i mucnina posle drum'n'bass sesije od 15 min. u mom prvom ozbiljnijem sistemu (NAD C352-BW 685). Zato ovo i napominjem kao bitnu cinjenicu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolega Dubwise, lepo sklopljen sistem. Imamo isto pojaÄalo i dobro mi je poznata ta nervoza na većim glasnoćama koju pominjeÅ¡. Mislio sam da je promena pojaÄala jedino reÅ¡enje problema ali si me ti sad doveo u dilemu. Da pitam onako laiÄki, naveo si da su zamenjeni elektroliti 2x10μF, da li si možda mislio na mrežne elektrolite 2x10000μF  50V

Link to comment
Share on other sites

Hvala Observer,

Tako je, u pitanju su mrezni 2x10000μF 50V, fabricki su zamenjeni sa 4x10000μF. U inicijalnom postu sam napravio lapsus i lupio da su elektroliti Yarbo  :screwy pa se ispravljam -YAGEO je u pitanju.

Sto se te rotelovske nervoze tice, koja mi je jedino i uvek smetala, mislim da je za njeno umanjenje kljucno uparivanje sa zvucnicima i izvorom pa dalje kablovima. Recimo, neutralan zvucnik za kakve se smatraju Rege se u mom sistemu pokazao kao bolji izbor od svima poznate i vec izvikane komsijske sinergije Rotel -Bowers. I to pre samog upgrade-a a posebno nakon njega. Mada, veoma brzo sam zamenio i strujni na Rotelu pa se sve zajedno usviravalo i dalo pozitivan rezultat. Ne znam ostatak tvog sistema pa je neumesno da ti dajem neki drugi savet. Ako si zainteresovan za detalje oko Rotela i ako si iz Bgd, mozemo nastaviti preko pp.

Salut,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
 

Proslo je gotovo 4 meseca a nisam se javio. Bilo je slusanja ali i ozbiljnih promena u samom sistemu pa da ih hronoloski predstavim.

Bio sam miran do maja meseca, slusalo se i uzivalo u prakticno novom Rotelu. Jedna poseta kolegi Observeru i poredjenja njegovog, tada fabrickog i mog upgradovanog Rotela 1062 uz zamene zvucnickih kablova mi je ponovo "aktivirala crva". Umesto VDH sam ubacio kolegin 2x2m Wireworld Oasis7 na 15tak dana i opet primetio fine razlike u zvuku a najveca razlika je bila u rezoluciji nizeg spektra.

To mi naravno nije bilo dovoljno, hteo sam vise. Od Slobe iz BM-a sam uzeo Kimber 8TC na probu i sistem je tek tada doziveo jos ozbiljniju transformaciju. Srednji i visoki su se "otvorili" kao nikada do tada, bass je dobio na jos boljoj teksturi i kick-u, doduse nije isao dublje nego sa Oasis7 ali je cela zvucna slika pre svega bila mnogo detaljnija. 8TC je bio pravo pravcato otkrovenje i razbila je svaku moju i najmanju sumnju da zvucnicki kabl donosi velike promene u zvuku.

Nazalost, sa g. Slobom se nisam mogao dogovoriti, cena novog 2x2,5m 8TC je u BM-u bila prejaka za mene. Cak sam Slobi za taj demo 8TC koji mi je bio na probi dao po meni pristojnu ponudu - koju je ovaj glatko odbio. Na srecu. A procitacete posle i zasto...

Djavo ne da mira, kopam po oglasima, srecem raznorazne ponude za 8TC, nista mi nije jasno jer se cene razlikuju 2-3x. Niko ko prodaje nema papire za kablove, citam da je 8TC jedan od najkopiranijih zvucnicki na svetu ali ne odustajem. Nalazim kabl u Leskovcu, prodavac sa KP mi se cini OK,nije preprodavac, stupamo u kontakt i posle par razmenjenih poruka, nasa prica postaje vise drugarska,audiofilska a manje trgovacka. Tip je veliki audiofil, ima ozbiljnu high-end opremu, 8TC mu je visak u sistemu i bez puno razmisljanja mi salje kabl na probu u Bgd. Ponovo padam na ledja cim sam ga ubacio, slusam i ne verujem kako dobro zvuci. Ne bih da budem nekorektan prema Slobi BM pa cu reci samo da je razlika u ceni kablova bila drasticna.

Tada a bi to pocetak juna meseca sam mislio da je gotovo za neko vreme sa izmenama, da ostaje samo potraga za LP-evima i flacovima. U medjuvremenu se igram malo sa interconnectima. Od Zokija FTA na poslednjoj audio-berzi dobijam na "rekreativnu" probu jedan njegov primerak interconnecta. Cim sam vikendaski suprugu i bebu "izmestio" u tazbinu, sa drustvom jedne subote pravim blind testove Chord Cobra - moj Chord Crimson Plus - Zokijev FTA ( ne bih o detaljima, oduzice se) i sve u svemu uzivam u novoj dimenziji sa Kimberom na zvucnickom.

 

I taman kada je sve "leglo" na svoje, opet igranka. Unosi je Naim Nait 5i-2. Obreo mi se u sistemu na 3 dana, petak-ponedeljak i to vise nego pukim slucajem. Kupuje ga je napamet ocev prijatelj koji navodno pojma nema o tehnici, za svog bratanca. Mene otac ( koji btw ne zna sta je pojacalo) zove i pita da li me interesuje to da probam, da vidim da li sve radi i kako radi, posto njegov drugar nije bas znalac a ima priliku da za neke umetnine dobije ovo pojacalo, doduse bez daljinskog. Ja sta cu - pokupim tog Naima u petak posle posla. Pogledam malo forume, 8TC mu ne odgovara konstrukcijski, na srecu moj stari VDH 2x3m jos nisam prodao pa njega iskoristim na ta 3 dana.

A zvuk sistema sa Naimom ... :eek .  Srce mi stade, ma :loveface  na prvi takt.  Sve sto sam do tada kod sebe slusao ni priblizno nije zvucalo kao ta 3 dana. Muzikalnost, emocije, sirina stage-a, separacija i pozicioniranje instrumenata, detalji, mnogo relaksiranija prezentacija muzike - ne znam ni dan danas gde se osetio veci napredak u zvuku u odnosu na Rotel. Razlika koju cujem se odnosila i na duzinu trajanja tonova. Sa Naimom ton ima pocetak i kraj, sa Rotelom je ton kraci i recimo suvlji,nekako prostiji. Sto je najgore od svega, nisam ocekivao toliko malih promena koje zajedno cine fundamentalnu razliku izmedju dva poredjena pojacala. Ipak je entry-level Naima u pitanju, da kazem neki visi entry-level generalno gledavsi kojem pripada i sam Rotel. A tolika razlika u zvuku. Kako je moguce, pitao sam se danima posle vracanja Naima srecnom kupcu ... kojem sam odmah rekao da ako odustane od pojacala - odmah i samo mene zove. Nazalost, nije se predomislio.

Danima kasnije, slusajuci Rotela sam u stvari "cuo" Naim. Iz glave mi nije izlazila ta muzikalnost i neusiljenost tonova koju Rotel pokazuje i gde po meni ne pomazu nikakvi upgrad-ovi. Konacno shvatih da je prosto takav karakter pojacala i njegovog pretpojacivacke sekcije i kraj. Sve u svemu, slusam Rotel i tugujem za Naimom.

I sta cu - opet kopaj po netu, oglasnici, sto nasi sto iz okruzenja, media markt, ebay, gledam, poredim, citam malo pink fish malo naimov forum... ne mogu da se skrasim nikako. Vec razmisljam kako da napravim konstrukciju do Naima.

Nalazim jedan primerak na Njuskalu (HR oglasnik tipa naseg KP - za neupucene). Serijski br. govori da je kraj 2008. proizveden, na slikama korektno ocuvan. Gospodin iz Rijeke koji ga prodaje takodje nije preprodavac,kupio ga u Becu 2009. slusa klasiku i jazz, solidan sistem ima ( Nait CD5i + SF Concertino), presao na Nait XS i Nait5i mu je visak. Prodaje ga skoro mesec dana i trazi 500 EUR. Salje mi dodatne slike, odlicno izgleda sprava spolja.

Jedno vece (bese 02. jul) mu saljem predlog za 400 EUR. Odbija, trazi 450 EUR kao minimalnu cifru ispod koje nema dogovora. Napominjem jos jednom da sam ozbiljan kupac, da znam sta kupujem i nudim 420 EUR kao poslenju ponudu. Covek pristaje :banana  ali uz preuzimanje u Rijeci na sta ja pristajem i prakticno to vece postajem ponosni vlasnik Naita 5i-2.
Posto se bavim spedicijom i transportom, nalazim kolege u Rijeci preko kojih saljem novac, oni vrse preuzimanje i organizuju mi prevoz do Beograda. Sve se odvija u okviru 7 dana. U medjuvremenu, sto bih ja nazvao ludackom srecom, preko  naseg Hi files oglasnika nalazim kupca za moj VDH a preko novog drugara-audiofila iz Leskovca od kojeg sam kupio Kimber 8TC, nalazim kolegu koji je zainteresovan za moj Rotel + Kimber 8TC u zamenu novac + 2x2.8m Chord Odyssey 2 neterminisan koji on poseduje. Ponuda koju u finansijskom smislu ne mogu da odbijem + znajuci da je Odyseey2 konstrukcijski odgovarajuci za Naim, pravim dogovor i sa njim. I tog ponedeljka, 13. jula (necu ga zaboraviti tako brzo) em sto preuzimam Naima iz Rijeke, em sto uzimam novac i Odyseey2 a dajem Rotel i Kimbera. Neverovatno da u sred leta i sezone GO na tako efikasan nacin kupujem i prodajem vitalne komponente i rekao bih, rascicavam situaciju sa viskovima u sistemu.

Tog vikenda pre razmena uredjaja, zovem Zokija FTA sa kojim dogovaram jos par stvari -  poveravam  mu terminaciju pristizuceg Odyssey2 ( Wireworld banane + viljuske) i  trazim mu prepravku jednog interconnecta sa RCA to RCA na RCA to DIN ( interconnect za Yamahin CD do Naima). Odmah se vidjamo u ponedeljak predvece, predajem mu kablove a Zoran ( koga ovim putem posebno pozdravljam i jos jednom mu se zahvaljujem) terminacije i prepravke zavrsava ekpresno, tako da vec u utorak 14.07. predvece preuzimam sve kablove i te veceri konacno formiram sistem kakav je danas.

Dan-dva usviravanja zica i razlika u odnosu na prvu probu Naima sa VDH - opet cujna i pozitivna. Po meni licno, Odyssey2 je nesto bolji kabl od VDH, bolje rezolucije barem u postavci sa Naimom. Ono sto je po meni glavna karakteristika Odyssey-a je lagano izrazen i kolorisan bass i istaknuti visoki sto mi u ovom trenutku apsolutno ne smeta!    

Ipak, najveca razlika i napredak u zvuku je cujan sa Rega gramofonom, gde i dalje stoji Chord Crimson RCA to RCA od phono preampa do Naima, taj interconnect nisam dirao niti sam jos poredio njega sa ovim prepravljenim na DIN. Rega prefinjenije i mekse zvuci od Yamaha CDa iako sam prezadovoljan kako zvuci moja Yamaha CD N500 sa Naimom. Prakticno je to bila jedina bojazan, kako ce Naim reagovati na Yamahu posto je poznato da su Naimi osetljivi na izvore. Opet a na srecu - i ovaj match mi se zvucno dopada, nije ostar ni malo za moje uvo.

 

Sada cu se malo primiriti, to je definitivno, valja preslusati celu kolekciju iznova, sto danima unazad vec i radim :listen  a letovanje i GO tek dolazi.

Svakako ima mesta za nove ali sitnije promene kojih ce sigurno biti ( probacu u nekom trenutku i Naimov NAC A5 od minimum 3.5m da vidim raziku u odnosu na Odyssey2, mozda nadjem i neki interconnect umesto jednog Chord Crimsona) ali za sada menjam samo diskove, fajlove i LP-eve i slusam ih kao da ih cujem po prvi put u zivotu. Slozicete se a i ne morate - sasvim dovoljno za uzivanje u ovim vrelim danima i vecerima.

I na kraju, da sumiram trenutni sastav uz slicicu "nove" police :

 

- Rega RS5 black ash

- Naim Nait 5i (italic)

- izvor Yamaha CD N-500 player

- izvor Rega RP1 Performance Pack ( Bias 2MM zvucnica) + Rega phono mini A2D

- NAD C422 tuner (jedina sprava koja je u odlasku iz sistema)

- Aiwa deck

- 1x Chord Chrimson Plus (1m) RCA to RCA, 1x Chord Chrimson Plus (1m) RCA to DIN

- FTA Kumma strujni do Naima

- Lapp 110 CY Olflex struni do Yamaha CD

- zvucnicki Chord Odyssey2, (2x 2.8m)

- externi hard Transcend 2TB

 

 

 
 

post-32043-0-02036700-1438172136_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Super je sistem, vec sam komentarisao.Polica mi se sviÄ‘a jel si zadovoljan izradom planiram nesto slicno, nisko ali sa dosta mesta za mnostvo kutija...9 Äak, svasta sam zapatio a ims i plsnova...Cilj je da raÅ¡Äistim malo prostor i da se zvuÄnici medjusobno vide.Jel bilo nekog poboljsanja s movom policom.

Link to comment
Share on other sites

@milovan1963,

Kimber je najbolji kabl koji sam imao do sada. Sa Naimom je zvucao napadno u visokim a cela zvucna slika je bila previse isturena unapred. Sve mi je sviralo nekako "na uvce". VDH koji je 3x jeftiniji ali drugacije strukture i sastava je bio bolji match za moj set-up. Proba je doduse trajala 3 dana samo ali cini mi se dovoljno da ga prezalim.

@ D Agostino,

NAD C422 je super sprava ali je daljinac otisao sa C352 odavno. Komoditet koji je unela Yamaha koja ima net radio stream opciju je ucinila da Nad samo probam sa Naimom iako i on lepo svira kada je signal dobar. Sada je opet van funkcije i ceka novog vlasnika...

Link to comment
Share on other sites

Sondek,

Ne smem da tvrdim da li je polica donela poboljsanje. Pre nje sam se tek preselio i sve od tadasnje tehnike je bilo na podu.

Inace, u pitanju je unikat, moja zamisao a finalizacija i detalji zetovi, inace je covek arhitekta. 3 materijala, dupli univer keksovan, obradjen i plastificiran metalni ram (centralni deo) i mat staklo 10mm tesko 15 kg. Sacekala je gramofon, on je bio pokretac cele ideje.

Link to comment
Share on other sites

Tako je D Agostino,

multifunkcionalna sprava koja me odusevljava vec 3 godine. Veoma user-frendly, android app. na telefonu upravljam njome. Ustajem i kicmu vezbam samo kada vrtim grandzu i strane.

@Trotter,

Hvala. Dan ustanka CG, kako to da se zaboravi ;-) Probacu, mada mu vec "preti" sondek sa novim zicama. Probacu da se odbranim ali ne garantujem :-D

Link to comment
Share on other sites

Ostvarenje pretnji će biti vrlo brzo, dok je ova vrucina pa manje slusam.DoduÅ¡e sutra stize nekoliko vinila pa to mora da se preslusa i da je 50 stepeni.Kabl je dizajniran praktiÄno kao deo pojacala i ne Äudi me da ti je neki inaÄe dobar "vriÅ¡tao" i kod mene ih je dosta,a i kod kolege sa tvojim ampom.Srebrni kablovi generalno jako lose zvuce uz naim bilo da su zvucniÄnicki, interkonekti pa cak i digitalni.Tu sam bas bio mazohista u par navrata i ne znam gde je gore bilo.I sa VDH i sa nordostom, dzaba.

Link to comment
Share on other sites

Ostvarenje pretnji će biti vrlo brzo, dok je ova vrucina pa manje slusam.DoduÅ¡e sutra stize nekoliko vinila pa to mora da se preslusa i da je 50 stepeni.Kabl je dizajniran praktiÄno kao deo pojacala i ne Äudi me da ti je neki inaÄe dobar "vriÅ¡tao" i kod mene ih je dosta,a i kod kolege sa tvojim ampom.Srebrni kablovi generalno jako lose zvuce uz naim bilo da su zvucniÄnicki, interkonekti pa cak i digitalni.Tu sam bas bio mazohista u par navrata i ne znam gde je gore bilo.I sa VDH i sa nordostom, dzaba.

Link to comment
Share on other sites

Ova cela godina je ispala tako da je zovem "godina menjaze". Do januara sam bio miran a onda su Rege RS5 unele novi momenat u sistem i pokazale da imaju veci potencijal od samog sistema. Otud i promena na srcu sistema. Inace, nisam tip koji menja cesto, probavam kada imam sta a nemam puno audiofila oko sebe. Cini mi se, malo je neozbiljno reci, da je ovo sistem koji ce ostati godinama ovakav, uz promene eventualno na zicama.

Link to comment
Share on other sites

Sreca je kad je sistem uravnotezen,a ovaj sada jeste.Ja sam jednom promenom izazvao lavinu i onda dok to ne ispeglas treba vremena zivaca i novaca.Kao sto su meni rekli pre te promene i ja sad kazem zadovoljan si, promeni nesto i lud si.uskladi zice i baci se na ploce i uzivaj.

Link to comment
Share on other sites

Sistem koji nisam sluÅ¡ao, ali o kojem sam sluÅ¡ao :) Pomislio sam da će posle Kimbera uslediti zatiÅ¡je, ali desiÅ¡e se novi momenti, kako i naslov kaže.  Zadovoljstvo je Äitati sa kojom posvećenošću  praviÅ¡ promene u sistemu i bez velikog ulaganja postižeÅ¡ napredak. Ostajem zainteresovan da Äujem Naim-a u tvojoj i svojoj postavci, verujem da bi se Neat-i iskreno obradovali bratu Nait-u, Å¡to nisam siguran za Rotela :lol: Ladno pivo included  :cheers 

Link to comment
Share on other sites

 Pomislio sam da će posle Kimbera uslediti zatiÅ¡je

 

Zatisje sam i ja ocekivao ali "ne lezi vraze", jedan Naim kao klasica "uvaljivac" i nepozvan gost na party je ostavio takav utisak na prisutne da sam kao iz topa odlucio da uselim njegovog brata blizanca - da bi mi party trajao u nedogled :banana

Za vidjanja i probe dogovoreno ali ovoga puta sesije pocinjemo od mene, duzan si mi ;-).  Nadam se da ce biti lufta do mog GO ako ne pre onda posle tj. cim zbrisu supruga i juniorka iz stana - dolazis. Malo da zavrtimo tanjir i zagrmimo, da cujes kako to sada izgleda, dosta je bilo citanja o mom zvuku :crno-na-belo

A i mene iskreno zivo intersuje kako ce tvoji Neat "mini-monstrumi" reagovati na Nait5i. Taman da te ponovo inficiram :P

Vidjamo se :wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...