Jump to content


Trinity Six by SV Audio


Recommended Posts

23 sati ranije, uzvarb said:

Jok ne pravi ih sam, pomaze mu baba, poradja ih.

Nece covek ovde da pise i ucestvuje jer ranije jeste, pa se opekao o pojedince. Da se kojim slucajem javlja napali bi ga ko osovi da je tu da bi nagrtao vodu na svoju vodenicu.

Inace , covek ima zlatne ruke, i pored toga sto pravi kutije koje mogu pored sonus fabera da se stave i ponize ih zavrsnom obradom, i zvuce vrhunski.

 

reko jel ti možda znaš šta rade ove kutije u samogradnji pdf gotovi proizvodi ????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5 sati ranije, Delija said:

A sto tebe to toliko tangira?

pošto si se javio a imate i familijarnih veza , ono kao moj deda , pa reko jel možda ti znaš šta rade ove kutije u samogradnji , pdf gotovi projekkti .

2 sati ranije, ab said:

Kanda hoce reci da nema besplatne reklame, a mozda i ima. :)

Bato(MM) :P

AB počeo sam ozbiljno da sumnjam u tvoje sposobnosti zaključivanja :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 sati ranije, RADE said:

 

reko jel ti možda znaš šta rade ove kutije u samogradnji pdf gotovi proizvodi ????

Koje kutije? Sta rade? Ako mislite da je to brend pa kao ono stavljene ovde...grdno se varate. Kako moze biti brend nesto cega postoji 1 ili 2 para ukupno? 

I ono sto stvarno ne razumem sta je pdf?

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, uzvarb said:

Koje kutije? Sta rade? Ako mislite da je to brend pa kao ono stavljene ovde...grdno se varate. Kako moze biti brend nesto cega postoji 1 ili 2 para ukupno? 

I ono sto stvarno ne razumem sta je pdf?

pdf je podforum , što znači da se ova tema nalazi na forumu hi fi forumi podforum samogradnja .

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Woland said:

ja sam otvorio temu u ovom pdf na ovom frm, moglo mi se tako

nisam ćorav da ne vidim da si ti otvorio temu ,a uostalom to te nisam ni pitao  nego sam pitao šta gotov komercijalni proizvod radi ovde .

 Nemam ja ništa protiv da staviš i ceo životni vek gosn Save , samo pitam kojim povodom ovde a ne recimo u Hi-Fi dešavanja pa onda Fan klubovi pa onda  Šta da kupim? pa onda Mali oglasi pa onda Offtopic

ebote , toliko lepih mesta na forumu koji su daleko prikladnije mesto i ti baš na samogradnju .

Pa reko kada je već na samogradnji ajde da iskoristimo priliku pa da pitamo : koja je zapremina kutije , koja je rezonantna frekfencija kutije , šema filtera itd .....možda još neko hoće da iskoristi tu mogućnost što je kutija postavljena u samogradnji , gotovi projekti

l

 

Link to comment
Share on other sites

jeste gotov proizvod ali nije komercijalan, bio bi u hifi salonima da je komercijalan.. znači negde između je.. zašto misliš da ako se nešto nalazi na samograditeljskom podforumu nužno treba da bude propraćeno podacima koje (kao) tražiš? 

nemam pojma šta te je pogodilo, pa se beskonačno nastavljaš, da podsetim ti si konstruktora smestio međ stolare, a sebe međ "akustičare" (možda svirače na akustičnim instrumentima, bemliga), našao si za shodno da sudiš i presuđuješ o nečemu što nisi čuo, video i o čoveku o kom ne znaš baš ništa.. i posle svega se nešto kao brecaš i isteruješ - šta? svoju glupost na čistinu..

ajd bre mani me se, nisam te ja terao da etiketiraš, sam si se prozvao

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, RADE said:

pdf je podforum , što znači da se ova tema nalazi na forumu hi fi forumi podforum samogradnja .

Znam sta je podforum, ali mi nije bila jasna skracenica...koju sam uglavnom sretao i koristio kao skracenicu za fajl u formatu pdf...

Ovde je jer jeste samogradnja, Sava ga nece objaviti nikad, dakle mozemo samo mi koji smo imali prilike da se sretnemo sa njegovim radom.

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, uzvarb said:

Znam sta je podforum, ali mi nije bila jasna skracenica...koju sam uglavnom sretao i koristio kao skracenicu za fajl u formatu pdf...

Ovde je jer jeste samogradnja, Sava ga nece objaviti nikad, dakle mozemo samo mi koji smo imali prilike da se sretnemo sa njegovim radom.

znači Savo je samograditelj a ja mislio da je stolar ......eto misterija je razrešena :ph34r:

 

Link to comment
Share on other sites

 čim napišem Znači , evo ih oma ;)

jel možda ti umeš da odgovoriš na pitanje šta rade ove kutije na ovom pdf . Onaj što je stavio ovde misli da je drljanje i oranje zemlje isto kao otvaranje teme na forumima ali nije . 2 stranice se pokušava odgonetnuti zbog čega su ove kutije ovde .

 I umesto da se pokuša taj problem rešiti , kreće vređanje i ostalo . Taj što je stavio te kutije ovde je napravio medveđu uslugu Savi jer je stavio u pogrešan pdf . Nema teorije da neko ko se bavi samogradnjom kupi te kutije kao što nema teorije da je u samogradnji uradi jer nema podataka iako bi zbog mesta gde se nalaze trebalo da može . Još veći je problem što oni koji kupuju gotove kutije retko zalaze u samogradnju .

 Pre neki dan je na temi hi fi bila mala kutija Nenada Napijala , eto i ova kutija je mogla biti postavljena tamo ali ko zna iz kog razloga je postavljena ovde ......ponavljam , napravljena je medveđa usluga Savi .

 Ako malo bolje razmisliš , ja sam jedini ovde koji brani Savine interese iako izgleda drugačije .

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, RADE said:

 čim napišem Znači , evo ih oma ;)

jel možda ti umeš da odgovoriš na pitanje šta rade ove kutije na ovom pdf . Onaj što je stavio ovde misli da je drljanje i oranje zemlje isto kao otvaranje teme na forumima ali nije . 2 stranice se pokušava odgonetnuti zbog čega su ove kutije ovde .

 I umesto da se pokuša taj problem rešiti , kreće vređanje i ostalo . Taj što je stavio te kutije ovde je napravio medveđu uslugu Savi jer je stavio u pogrešan pdf . Nema teorije da neko ko se bavi samogradnjom kupi te kutije kao što nema teorije da je u samogradnji uradi jer nema podataka iako bi zbog mesta gde se nalaze trebalo da može . Još veći je problem što oni koji kupuju gotove kutije retko zalaze u samogradnju .

 Pre neki dan je na temi hi fi bila mala kutija Nenada Napijala , eto i ova kutija je mogla biti postavljena tamo ali ko zna iz kog razloga je postavljena ovde ......ponavljam , napravljena je medveđa usluga Savi .

 Ako malo bolje razmisliš , ja sam jedini ovde koji brani Savine interese iako izgleda drugačije .

Niko ništa ne pokušava da odgonetne, ti si taj koji pokušava, iz samo sebi znanih, i rekao bih, nimalo dobronamernih motiva. Smučio si se svima ovde sa svojim nebuloznim, da ne kažem, idiotskim postovima.

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, Zexx said:

Niko ništa ne pokušava da odgonetne, ti si taj koji pokušava, iz samo sebi znanih, i rekao bih, nimalo dobronamernih motiva. Smučio si se svima ovde sa svojim nebuloznim, da ne kažem, idiotskim postovima.

znači ni ti ne znaš zbog čega su ove kutije u pdf samogradnja

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, RADE said:

znači ni ti ne znaš zbog čega su ove kutije u pdf samogradnja

 

Ako si zaboravio maternji jezik živeći u inostranstvu, piše ti u mom prethodnom postu - to zanima samo tebe, i nikoga više. Ne znam, i ne zanima me.

Link to comment
Share on other sites

46 minuta ranije, Zexx said:

Ako si zaboravio maternji jezik živeći u inostranstvu, piše ti u mom prethodnom postu - to zanima samo tebe, i nikoga više. Ne znam, i ne zanima me.

ma nisam zaboravio , vidiš da nepogrešivo pravim razliku između pojmova , proizvođač zvučnih kutija i samogradnja , dok većina ovde brka te pojmove , suštinski vrlo različite iako ne žive u inostranstvu . 

pa dobro , mene to zanima , tebe zanima šta ja pišem  , i tako , uvek nekoga nešto zanima .

 

Link to comment
Share on other sites

znam ja zasto su ovde ove kutije,

u hi end pdf-mu zauzeto  mesto sa bato mm "od 200 evra sviri ko 2700",al neki zli ljudi tvoju premestili u samogradnju a ovu nisu iz iste!!!!  

Po tvojoj zalbi  ispade da je Savo proizvodjac zvucnika (ne stolar) a ti ......ni "k" od akusticara!

 

Ja bi se  na tvom mestu  obratio moderaciji a ne clanstvu,oni su nadlezni i ucinili su ti neverovatnu nepravdu.

Kad ti odgovore i adekvatno odreaguju (a moraju tvoj ugled ih na to obavezuje-deluje mi i da jedva cekaju) objavi javno odgovor ,sve nas zanima.

Link to comment
Share on other sites

17 sati ranije, stoN_Cold said:

Само настави, мене интересују твоја писања. :thumbsup2

taman sam mislio da odustanem :) .Šalim se , popodne nacrt kutije koja sa tim zvučnikom ide niže , tj više basa ima i nacrt skretnice za taj zvučnjak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...