Jump to content


Cordial zvu�ni�ki kablovi


jager

Recommended Posts

Kakvi su cordial zvuÄniÄki kablovi? Jel ima neko iskustva sa njima? Vidim da ih ima Player  na lageru i dostupni su mi jer njihov diler uskoro otvara predstavniÅ¡tvo u komÅ¡iluku a posebno me zanima model Cordial cls 425 zbog većeg presjeka i dužine.

http://www.player.rs/zvucnicki-kablovi/cordial-cls-425/pro/5790#!prettyPhoto%5Bgallery%5D/0/

Link to comment
Share on other sites

Koliko se sećam, bila je već tema o Cordial kablovima. Mislim da je Gvlada nešto pisao, možda je on pokrenuo temu...

Ne znam kakvi su zvuÄniÄki kablovi, ja imam njihov coax i vrlo pristojno radi za malu lovu.

 

Nisam je mogao pronać , pa reko da otvorim temu vjerovatno će još nekog da zanima iskustvo sa ovim brendom. ( izvinjenje moderaciji ako postoji tema može da se prebaci )

Link to comment
Share on other sites

ИнтереÑовао Ñам Ñе Ñвојевремено али одуÑтао од њих. Ðе Ñећам Ñе који модел Ñам пробао али звук био некако тврд и тупав.

Похвала Плејеру као јединој хифи продавници у Ðишу!

Link to comment
Share on other sites

Kakvi su cordial zvuÄniÄki kablovi? Jel ima neko iskustva sa njima?

 

Одличан кабл. Квалитет проводника на виÑоком нивоу као и изолације. Предвиђен за профеÑионалну употребу Ñа Neutrik NL4FX конекторима.

Ðаравно не значи да их није могуће применити у кућним уÑловима, поготову веза Be-Wiring.

Link to comment
Share on other sites

Одличан кабл. Квалитет проводника на виÑоком нивоу као и изолације. Предвиђен за профеÑионалну употребу Ñа Neutrik NL4FX конекторима.

Ðаравно не значи да их није могуће применити у кућним уÑловима, поготову веза Be-Wiring.

Bi wiring mogucnost je bila na pameti :) (citas mi misli Stone ) dok bi ih za sada koristio kao dupla veza , ispada 5kv na 6.5 metara duzine po jednom sto bi zadovoljilo .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...