Jump to content


Bipolarni kondenzatori za skretnaje


hispanjolac

Recommended Posts

Gde nabaviti bipolarce od 350uF 100V, 40uF 100V, 8uF 100V, 12uF 100V i 3uF 100V?

 

Ja se ubih trazeci ali nema ni traga ni glasa. Ne preporucujte mi paralelna vezivanja, bezobrazan sam hocu tacne vrednosti. Ne zanimaju me alternative vec tacno, jasno, glasno i vojnicki precizno. 

 

Izvolite sad, lupajte gde sta i kako.

Link to comment
Share on other sites

Блокови Ñу Ñигурно бољи од биполараца а Ñамим тим и Ñкупљи. Фабрике брибегавају биполарцима код већих вредноÑти јер Ñу дÑлеко јефтинији.

 

Које Ñу кутије у питању?

Link to comment
Share on other sites

Pitaj Sinisu, zovi predvece http://www.sinevoice.com/

 

Блокови Ñу Ñигурно бољи од биполараца а Ñамим тим и Ñкупљи. Фабрике брибегавају биполарцима код већих вредноÑти јер Ñу дÑлеко јефтинији.

 

Које Ñу кутије у питању?

AR 98 LS(LSI). Ne bih da bezim od originalnog. Blokovi umeju da vriste. Necu da mi vriste kutije. Vrednosti sam premerio i u ok su granicama tolerancije ali bih da nabavim kondove za buducnost da ne razmisljam a i da zamenim ove pre riknjavanja.

Link to comment
Share on other sites

Ма зови МајÑтора и питај га за вредноÑти које Ñу ти потребне, изаћиће ти у ÑуÑрет.

Link to comment
Share on other sites

Ту је једино проблематичан тај од 350µF јер припадајући звучник Ñвира јако ниÑко.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem.

Ðи мени баш није јаÑно. Све врхунÑке кутије имају блокове а не биполарце. Мора да произвађачи негде греше.

Link to comment
Share on other sites

Ðи мени баш није јаÑно. Све врхунÑке кутије имају блокове а не биполарце. Мора да произвађачи негде греше.

Kutije su iz 1982. godine. Ne bih da odstupam od proizvodjacke skretnaje. Razumem da su "blokovi" dobrih karakteristika ali na AR zvucnike ko je stavljao blokove nije se usrecio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...