Jump to content


technics m-12 m15 m17


safet

Recommended Posts

ima li neko uopÅ¡te ovakva poluge (ili pedale) za ove dekove ili sam i ja don  KIHOT. ?? oću da oživim jedan dek a to audiofili iliti ljubitelji igraÄki za odrasle trebali da znaju o Äemu se radi. ajmo ljudi treba oživeti jedan aparat !!!!!!!1 jel to teÅ¡ko ili ????? :plakanje

post-10743-0-59770100-1421855907_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Iskopaće njih bili....

 

ako tako rade svi ljubitelji audio uredjaja onda ću i ja da podjem njihovim stopama a na kraju krajeva svi uredjaji imaju dušu a vi vaše pobacajte . :blah

 

U sluÄaju vintage komponenata, vredi se zalagati samo za ureÄ‘aje koji su nekada, kada su bili novi, predstavljali onaj vrhunski HiFi. Mass production konfekcija sa dna ponude, pa Äak i ona iz sredine, nije vredna truda za dovoÄ‘enje u skroz funkcionalno stanje, sem ko to želi iz nekih sentimentalnih razloga. Zato nemoj uzimati za zlo ako ti neko na HiFi forumu kaže da neki HiFi baciÅ¡ u Ä‘ubre. I nemoj oÄekivati da se za sve može naći rezervni ili zamenski deo.

 

I ne bacajte u đubre, već dajte na recikažu el. otpada.

 

BTW, ako nekome baÅ¡ trebaju ovakvi egzotiÄni delovi, sve to se može uraditi na 3D Å¡tampaÄima, povoljno je, ali je potrebno uraditi ili naći CAD 3D model, Å¡to za neke elemente moraÅ¡ reÅ¡iti sam. 3D Å¡tampari to ne rade već samo "Å¡tampaju" po gotovom nacrtu.

Link to comment
Share on other sites

U sluÄaju vintage komponenata, vredi se zalagati samo za ureÄ‘aje koji su nekada, kada su bili novi, predstavljali onaj vrhunski HiFi. Mass production konfekcija sa dna ponude, pa Äak i ona iz sredine, nije vredna truda za dovoÄ‘enje u skroz funkcionalno stanje, sem ko to želi iz nekih sentimentalnih razloga. 

upravo tako!

Link to comment
Share on other sites

inaÄe je dek rasprostranjen i može se naći i u sladoledu. kada ste videli ili Äuli za m-56?? dek koji ima memorisanje pesama i izgleda ovako kao na slici a samo mu je slomljena pedala !! znaÄi imaÅ¡ auto mercedes sl-500 i slomljen mu je retrovizor i može u drobilicu?? svaÅ¡ta . imao sam kawasaki GPX -750 R iz Å¡vajcarske i preÅ¡ao sam sa njim za jednu sezonu 27.000 km bez i jednog jedinog zastoja  dok su hayabuse dimile pored puta ...

post-10743-0-42382000-1422376100_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...