Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Jes vala, pitao sam se ako odem i kupim ovaj gramofon, da l` može da se sredi da mi ne iskaÄe viÅ¡e, svaki put me istera iz pameti.

 

p.s. Fora za izbegavanje je da se ide odmah na stranicu nove poruke. Iskopirah link te stranice u pretraživaÄ i sad je zaobilazim. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, dokle ce One HiFi da izripuje po sajtu? Dokle su platili, da znam da se odmorim od foruma malko ?

 

Пробај ово, мени је решио проблем_

 

8z45c8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nisam kriv, stvarno je ispred Ivane iskocio Rega zuti gramofon. Pa ti vidi :)

 

Добро Ñи прошао, замиÑли да је комплетан Вилиџ Пипл иÑкочио.     :bounce  :banana

Link to comment
Share on other sites

Pu, pu, daleko bilo :)

Vratim se u svoj stan, umijem se. Odem na balkon. Skapsa napolju. Skupim snagu, odgegam do pekamske radnje na uglu. LaÅ¡ko na popustu. Daj Äetr' komada. Å ta je, komÅ¡ija, upeklo? Ma, jok, prividjaju mi se gramofoni. Tajac, svi gledaju u mua. Evo, komÅ¡ija, 280 dinara. Oćete i cigare, nesto ste mi blednuli? Zahvaljujem, ne treba, pao mi pritisak, sad odoh da meditiram malo. Ulazim u ulaz koji je malopre bio izlaz kad sam izlazio, Ivana kaze da me Nikola zove da gledamo Suareza protiv Bajerna. Klimam glavom, penjem se.

Link to comment
Share on other sites

Nikola pita kod mene ili kod tebe? Nemam pojma, ajde ovde. OK, kaže on. Eto ga. NeÅ¡to mi je splasno, nervozan je. Å ta ima Džonson? Ma, bezveze, Ivana me neÅ¡to smarala. Odoh do frižidera. Vraćam dva. Ovolike mu oÄi :blink: . Gde si uzo LaÅ¡ko? Pa, tu, na uglu. NiÅ¡ta ne odgovara, nije ni pitao zbog odgovora, Sedamo, ja na narandžasti jastuk, on na zeleni. Ja palim cigaru, on se automatski ÄeÅ¡e po levoj podlaktici jer je prestao kod zadnjeg poskupljenja i sad je dobro, nekako se lakÅ¡e oseća, kako reÄe. Ja odbijam dim prema prozoru, on menja kanale. Aha, evo ga. Ma, idi, opet ovaj moron od voditelja na Areni!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...