Jump to content


Harman Kardon 330c i drugari


mpc83

Recommended Posts

Pozdrav svima, interesuje me jedan Harman Kardon 330c sa Kupinda, da li to vredi ista kada je u pitanju zvuk? Meni se dopada izgled, pa ako bi neko mogao da mi preporuci i neke dobre vintage zvucnike od clana VLebovskog sa Kupinda da me covek ne prevari? Da li se na Kardona moze direkt prikaciti zvucnici ili mi treba pojacalo?

Link to comment
Share on other sites

Једино ако баш волиш те Ñтарудије, мада МироÑлав га баш зацепи.

 

- У питању је риÑивер што значи да има и појачаваче што значи да можеш да прикачиш звучнике.

- ÐажалоÑÑ‚ Ñамо 20 вати по каналу

Link to comment
Share on other sites

Nemas potrebe da placas bilo sta.Potrebno je samo da pratis sve teme na forumu.Za pocetak pocnes sa 3 stavke:velicina sobe,muzika koju bi slusao na sistemu i novac koji bi(okvirno)potrosio u startu.Ukoliko imas novaca odes do ovlastenog prodavca i probas sijaset kombinacija,pa kupis sistem.Posto si u startu zainteresovan za risiver od 100e shvatam da trazis nesto polovno i povoljno.Mnogi ljudi ce ti ovde pomoci svojim savetima,ali moras poceti od 3 gore navedene stavke.Audofilija je lep hobi,ali je audiofilitis teska i neizleciva bolest.Puno je podataka o elektonici i elektroakustici na forumu pa se nemoj u startu puno obazirati n njih.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...