Jump to content


Koji DAC ?


marko329

Recommended Posts

Ja bi od to troje birao cd plejer. SluÅ¡ao sam osnovni model NAD-a i pored marantza to je jedan od meni najbolje zvuÄećih cd plejera.

Govorim o novim cd plejerima a poslušao sam ih 5-6 dok mi je bila aktuelna ta kupovina.

Da li si te plejere uporedio sa dacovima iz prvog posta ili sa bilo kojim drugim? Kako radi Dragon Fly sa hi-res formatima?

Link to comment
Share on other sites

Ja bi od to troje birao cd plejer. SluÅ¡ao sam osnovni model NAD-a i pored marantza to je jedan od meni najbolje zvuÄećih cd plejera.

Govorim o novim cd plejerima a poslušao sam ih 5-6 dok mi je bila aktuelna ta kupovina.

 

Posto su ti cd plejeri NAd i kako se slazu za pioneerovim pojacalom a-757 sad za svetog nikolu, na to pioneerovo pojacalo mi bio prikljucen kompjuter i Ei nis zvucnici, i sve je bilo u redu do 10-11 sati a posle toga mi zvucnici malo cudno sviraju kao da bubnje evo i danas isto..

Link to comment
Share on other sites

Da li si te plejere uporedio sa dacovima iz prvog posta ili sa bilo kojim drugim? Kako radi Dragon Fly sa hi-res formatima?

 

Slušao sam nuforce i nad ne i tog letećeg zmaja.

Preporuka je sa razloga što ne vjerujem da nešto što se napaja sa usb-a bez obzira kakva se reklamira da je ugradjena tehnologija, ne može da svira bog zna kako.

Link to comment
Share on other sites

Moguće,vrlo moguće da nešto i pored toga što je odradjeno tehnološki inferiornije (usb to jeste ) svira iznenadjujuće dobro.
Neće biti ni prvi ni posljednji put da se tako nešto desilo.

Ali kad Äovjek malo dublje udje u problematiku, onda znajući prednosti i znaÄaj vrste  i kvaliteta napajanja, teÅ¡ko da može da zanemari da je i prenos signala i napajanje preko usb-a a sve to preko adapera laptopa, npr.

Link to comment
Share on other sites

Slušao sam nuforce i nad ne i tog letećeg zmaja.

Preporuka je sa razloga što ne vjerujem da nešto što se napaja sa usb-a bez obzira kakva se reklamira da je ugradjena tehnologija, ne može da svira bog zna kako.

Dragonfly nije leteći zmaj. Guglaj.

Link to comment
Share on other sites

Ali kad Äovjek malo dublje udje u problematiku, onda znajući prednosti i znaÄaj vrste  i kvaliteta napajanja, teÅ¡ko da može da zanemari da je i prenos signala i napajanje preko usb-a a sve to preko adapera laptopa, npr.

Kako su se pokazali:

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/26675-kvalitetan-kupovni-ispravlja%C4%8D

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/26896-regulator-napona-pcb/

...?

Link to comment
Share on other sites

Pazi moj savjet je da odeš da poslušaš.

Kako neÅ¡to zvuÄi moraÅ¡ Äuti, nikad nećeÅ¡ proÄitati, a i ono Å¡to je moj utisak ne mora biti nužno i taÄno  tako da stvarno najbolje je da posluÅ¡aÅ¡.

A možeÅ¡ razmiÅ¡ljati i o upgrade cd plejera, mislim da ima ljudi na forumu koji to rade povoljno pa se raspitaj. 

Nije skupo a igraš se malo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...