Jump to content


Ei HSR 70


forceare

Recommended Posts

Jedan prijatelj mi prodaje Ei HSR 70 sistem, pojaÄalo i njegove originalne zvuÄnike trosistemce u jako dobro oÄuvanom stanju. SluÅ¡ao sam ih imaju jako dobar, pun i kvalitetan zvuk, meÄ‘utim ne mogu na netu da pronaÄ‘em mnogo informacija o njima. ÄŒuo sam da je to raÄ‘eno po licenci Duala, a dualovi ureÄ‘aji iz tog perioda su Äitajući po njemaÄkim forumima izuzetno cijenjeni tamo. 

Istraživajući malo po netu, vidim da je EI HSR 48 kopija duala CR 40. ZvuÄnici koji su dolazili uz HSR 48 bi trebalo da kopiraju po zvuku dual CL 142. MeÄ‘utim HSR 70 zvuÄnicci trosistemci bi trebali da kopiraju dual CL 172/173 koji je  izuzetno cijenjen po njemaÄkim hi-fi forumima. ÄŒak i maska HSR 70 malo podsjeća na duala 173. Razlika izmeÄ‘u duala 172/173 je samo po pitanju prednje maske.

Kolega mi ne da da otvorim HSR zvuÄnike i zavirim unutra a slika na netu nema, ima li iko pomenute zvuÄnike, može li da prenese svoje utiske i možda postavi koju sliku.

Link to comment
Share on other sites

Istraživajući malo po netu, vidim da je EI HSR 48 kopija duala CR 40. ZvuÄnici koji su dolazili uz HSR 48 bi trebalo da kopiraju po zvuku dual CL 142. MeÄ‘utim HSR 70 zvuÄnicci trosistemci bi trebali da kopiraju dual CL 172/173 koji je  izuzetno cijenjen po njemaÄkim hi-fi forumima. ÄŒak i maska HSR 70 malo podsjeća na duala 173. Razlika izmeÄ‘u duala 172/173 je samo po pitanju prednje maske.

 

Рзашто је битно да ли је или није нешто копија? Ðко ради добро и Ñвиђа ти Ñе звук узимај и уживај у музици   :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Рзашто је битно да ли је или није нешто копија? Ðко ради добро и Ñвиђа ти Ñе звук узимај и уживај у музици   :thumbsup2

 

Nije mi bitno Å¡to je kopija, ali je kopija po licenci raÄ‘ena. Bitno mi je ako neko ima te zvuÄnike da prenese svoje utiske. Ja sam pretresao internet i uzduž i poprijeko i jako malo informacija ima o HSR 70. Kao da je skriveni dragulj koji skrivaju od oÄiju javnosti oni koji ga imaju. PopriliÄno sam siguran da je to Dual CL173.

Link to comment
Share on other sites

МиÑлим да они који тренутно имају те уређаје не поÑећују форум. Овде Ñе прича о уређајима од пар хиљада евра па навише    :cry:

 

У ХСР уређајима као и кутијама Ñу уграђене 100% Еи компоненте.

 

Вреде али Ñамо ако Ñу потпуно иÑправни а тих је Ñве мање и мање.

 

 

Video bi ti da te usluze sa kopijom "jelena" :evil:

 

Кажњен Ñи  :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Da potpuno su ispravni. Ok, Ja mislim da oni koji vrednuju hi-fi na osnovu toga koja cijena stoji na uredjaju nemaju pojma Å¡ta je dobar zvuk.

 

 

Idem na hifi-forum.de otvoriti temu, tamo su izgleda pravi ljudi koji se razumiju u dobar zvuk bez obzira koja marka uredjaja i cijena piÅ¡u.

Link to comment
Share on other sites

Idem na hifi-forum.de otvoriti temu, tamo su izgleda pravi ljudi koji se razumiju u dobar zvuk bez obzira koja marka uredjaja i cijena pišu.

 

Можда за Дуал ал' за ХСР ће бити мало теже. Ðјде линкуј тему када је отвориш.

Link to comment
Share on other sites

Da potpuno su ispravni. Ok, Ja mislim da oni koji vrednuju hi-fi na osnovu toga koja cijena stoji na uredjaju nemaju pojma Å¡ta je dobar zvuk.

 

 

Idem na hifi-forum.de otvoriti temu, tamo su izgleda pravi ljudi koji se razumiju u dobar zvuk bez obzira koja marka uredjaja i cijena piÅ¡u.

Ne morate ići tako „daleko“.

Link to comment
Share on other sites

Da potpuno su ispravni. Ok, Ja mislim da oni koji vrednuju hi-fi na osnovu toga koja cijena stoji na uredjaju nemaju pojma Å¡ta je dobar zvuk.

 

 

Idem na hifi-forum.de otvoriti temu, tamo su izgleda pravi ljudi koji se razumiju u dobar zvuk bez obzira koja marka uredjaja i cijena piÅ¡u.

 

zeoN_Rider

Beograd

ÄŒlan broj: 167413

Poruke: 6333

*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Profil

post.gif Re: Zvucnici EI-nis od HSR-a 24.12.2008. u 15:30 - pre 2158 dana i 21h

Ma idi u Elementu koja prodaje SAL zvuÄnike i kupi dve nove skretnice a te lepo baci i reÅ¡io si problem.

Nekad je i brzina vrlina!!!!!!!!!

POzdrav zeoN_Rider

      Odgovor na temu

Nekad si brzo resavao probleme oko HSR - a ,  :order

 

Imai ovde http://forum.benchmark.rs/showthread.php?127224-Ei-HSR-70. ... . .ponesto o hsr 70

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...