Jump to content


Gotov je... vrteska


Milosav Grozni

Recommended Posts

Meni to izgleda kao milion dolara. AmeriÄkih.

Milosave, Äestitamo, postali ste keva! Porodio si ga svaka Äast. Uživaj u mjuz. Pusti neÅ¡to afrikansko za Alberta sa glavom okrenutom naopaÄke. (Albert sam ja, glava mi naopaÄke vidi na slici, nemoj da okrećeÅ¡ gram glavu naopako!)

Link to comment
Share on other sites

Kakav elektromehaniÄki sklop! Beauty!

Jeste li vi Milosave i Wolande nagovarali Impulsa da pokrene neku proizvodnju, mislim, vidi Å¡ta Äovek radi... Da se smisli neko ime, logo, proizvodni kapaciteti i inženjering u Somboru, za otvaranje firme i ostale formalnosti videću kod klinaca ispred zgrade da maznu neku liÄnu kartu pa pravac u apr i banku da se otvori audio manufakturni doo?

Ja ću da nabavljam delove, evo danas sam apsolvirao koji MKP film kondovi su sumnjivi, a mogu i da budem noćni Äuvar ako mi naÄ‘ete jeftiniju garsonjeru u Somboru.

Link to comment
Share on other sites

Ako bilo koje ime bude,a da nije Impuls pogresice.To ime se već sasvim dovoljno povezuje za kvalitet, preciznost,posvećenost i struÄnost.Feedback samo na ovom forumu je odlican.NeÅ¡to od zajedniÄkih radova sa Gidjgom sam imao priliku da Äujem i ako kažem da je pomenuti MM u nivou mog naima mislim da je dovoljno, raÄunajuci koliko je nac72 cenjen medju gramofondzijama.

Link to comment
Share on other sites

Tezina cca 23 kg. Motor, cauru i elektroniku uzeo od Csabe. Tanjir EMT dimenzija, cca 2 cm veci od ploce. Nema subsasiju, posto je tezak ko gazda mu. Osnovu dobio od Stajna, Caura se doradjivala delom u namenskoj ( Prva Petoletka), delom u IPM-u Beograd. Posto izmedju ostalog radim sa emulzijama za CNC masine, lako mi je do istih sa opakim majstorima doci. Trenutno pravim neke planove da u Impolu iz Sevojna nadjem neki nadrndani komad duraluminijuma pa da odradim disk, ( nesto slicno bajaderi od Ecija). Rucku napravio Rasko iz BGd-a, fenomenalan majstor, i tacan vremena sto se tice. Malo smo imali zastoj zbog niklovanja rucke ali to je vec visa sila.  Al za sada ajd malo da slusam spravu. 

Link to comment
Share on other sites

Najzad, posle skoro godinu dana, .....

Veseli ja

Ehhhhh, koliko je tu samo bilo "medjukoraka, medjufaza"...

 

Drago mi je da je sada sve "skockano" i da ces neko vreme biti "miran".

Hmmmmmm.... da li ces biti ? :)

Zakljucno, odlicno je to bilo i sa onom prethodnom rucicom, ali 'ajde.

Link to comment
Share on other sites

Hah, nasmeja me samo tako.

Da budem iskren, vec sam se poceo plasiti na sta ce sve to izaci ?

Da me pogresno ne shvatis, nisam se plasio za tvoje zdravlje, vec za zdravlje izvodjaca radova. :order

Drago mi je da si prihvatio sugestiju koju sam dao u startu za preamp sto se tice MM, MC izlaza, svega ostalog sto se mora uraditi u samom preamp-u povodom toga, tako da ce biti pravi uzitak to sve cuti kada Impuls bude to uredio.

Uzivaj. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...