Jump to content


PULSAR A 2000 AC + JBL L90


vindiesel

Recommended Posts

pozdrav svima, ja kao i obicno pojavim se na forumu samo kad mi treba neka pomoc sto i nije za neku pohvalu al' svakako se nadam da cete mi izaci u susret :cheers

dakle kao sto pise u naslovu hteo bi dva PULSARA da iskoristim kao mono blokove za pokretanje JBL L90 ali nisam siguran kako se to sve povezuje, bolje da sve lepo proverim nego da zapalim nesto...

pulsari su deklarisani na 130w/8ohm a L90 su biwiring na 4ohm kao sto vecina verovatno zna, predpostavljam... evo slika sa zadnjih strana uredjaja pa bi molio nekog da mi lepo objasni kako sve to da povezem, zaboravio sam da napomenem da ih trenutno slusam u biamping modu, jako lepo zvuci al me nesto tera da ih bridzujem i dupliram snagu, da vidim kakva ce onda biti dinamika :listen

post-30849-0-42183800-1414009830_thumb.j

post-30849-0-09456700-1414009856_thumb.j

post-30849-0-35755100-1414009875_thumb.j

post-30849-0-27456800-1414009937_thumb.j

post-30849-0-91280600-1414009889_thumb.j

 

 

 
 
Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima, ja kao i obicno pojavim se na forumu samo kad mi treba neka pomoc sto i nije za neku pohvalu 

 

Приметили Ñмо    :blush:

 

dakle kao sto pise u naslovu hteo bi dva PULSARA da iskoristim kao mono blokove za pokretanje JBL L90 ali nisam siguran kako se to sve povezuje, bolje da sve lepo proverim nego da zapalim nesto...

 

Прекидач у положај: Bridge

Улаз: Left

Излаз: Два црвена прикључка

 

И наравно кабл за 240Ð’.   :rolleyes:

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

+

na strani zvuÄnika treba vratiti ili dodati kratkospojnike na + i - terminale kako bi kutija svirala u punom opsegu. ;-)

 

Ðема потребе јер кориÑти два пара звучничких каблова а конектори Ñу паралелно везани у Ñамом појачавачу када Ñу оба прекидача Ð+Б притиÑнута.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

cek da vidim da li sam dobro razumeo Stone, znaci iz predpojacala grunem jedan interkonekt u left input na prvo pojacalo a drugi interkonekt u right input na drugom pojacalu? ili na oba pojacala guram samo u left("bridged" kao sto pise na slici)?

sto vise buljim u sliku-vise se zbunjujem :order

buni me to left i right... ukljucim A i B prekidace na PULSARU i onda vucem kablove iz sva 4 crvena konektora u levu zv. kutiju ili sta, sav sam se pogubio? osecam se ko djak prvak koji nije dobro pratio nastavu, ajde mi sve lepo natenane pojasni :plakanje

Link to comment
Share on other sites

osecam se ko djak prvak koji nije dobro pratio nastavu   :plakanje

 

Да ти родитељи дођу на отворена врата.

 

cek da vidim da li sam dobro razumeo Stone, znaci iz predpojacala grunem jedan interkonekt u left input na prvo pojacalo a drugi interkonekt u right input na drugom pojacalu? ili na oba pojacala guram samo u left("bridged" kao sto pise na slici)?

sto vise buljim u sliku-vise se zbunjujem 

 

Као што пише на Ñлици   :crno-na-belo

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...