Jump to content


Vasi sistemi- predlog, sugestija


steve_pan

Recommended Posts

Ne znam da li je izvodljivo prikaciti mali foto album na vrhu svake stranice, gde bi svako mogao da okaci i napise  trenutni sistem.  Oni koji imaju puno stranica skoro je nemoguce utvrditi sta ko ima od prve stranice kada je poceo do poslednje gde u mnogim slucajevima ima sasvim drugaciji sistem. Znaci svako bi mogao jednostavno da promeni sliku i opis kada nesto zameni a mi koji pratimo tudje sisteme dovoljno je samo pogledati na vrhu svake stranice da vidimo o cemu se radi.

 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ðа Бенч форуму поÑтоји таква лиÑта иÑпод аватара па не би било лоше да Ñе и овде убаци као могућноÑÑ‚.

Ðаравно, треба покрити Ñве могуће опције за аудио, видео, Ñтерео и Ñуроунд.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto Sondek predlaze (stavka u profilu) je, verovatno, jednostavnije za izvedbu. Uz to, to bi bilo na dobrovoljnoj bazi, moglo bi da se unese ali ne bi bilo obavezno.

Varijanta da se sistem navodi ispod avatara bi bila obavezna za unos, i izazvala bi vise problema na forumu nego sto bi doprinela zdravijoj atmosferi, ako ne gresim?

Nemam nista protiv ali nisam ni za, svejedno mi je to. Moda kopirana sa stranih foruma gde se upisuju a, b, c, x i y sistemi, sa svim kablovima i podloskama u potpisu mi je smesna, ali ako nekome to nesto znaci, ne bunim se i ne smeta mi.

Link to comment
Share on other sites

I sada se u potpis moze uneti "sistem", po sopstvenoj zelji naravno.

 

Ocenjivanje korisnika uz to kao kritetijum nije nesto merodavno. Sta ako je neko, nekada, imao visestruko bolji sistem?

I kakva je to logika da se mora imati bolji uredjaj od onoga koji se kritikuje? :)

Pravi audiofili..  :blah

 

Na Forum-u se lako da primetiti ko je merodavan i u kojoj meri. Naravno, i za to je potrebno neko znanje i iskustvo.

 

steve_pan-ov predlog mozda nije los.. Mada, uvek se moze krenutu od poslednje strane?  :1038:

Link to comment
Share on other sites

Ðи на Бенчу није обавезно попунити поља ÑиÑтема, ко има какав процеÑор, графичку и Ñл.

Како тамо нико нема проблема да предÑтави добробољно Ñвоје комп компоненте, не би требало ни овде људи да пате од љубоморе.

Можда би било занимљиво код неких продаваца видети њихове ÑиÑтеме, ÑаÑтављене од компоненти које не диÑтрибуирају. :)

Link to comment
Share on other sites

 Da ne bi bilo neke zabune ako sam bio nejasan, moj predlog se odnosio samo za deo -Vasi sistemi-.  Naravno volim da i ostali koji imaju bolju soluciju, ideju da predloze pa da vidimo da li je tahnicki izvodljivo

 


 

 

steve_pan-ov predlog mozda nije los.. Mada, uvek se moze krenutu od poslednje strane?  :1038:

 

Mislim da kod nekih clanova  ni oni sami neznaju sta imaju trenutno u sistemu posle xxx stranica :order   :D

Link to comment
Share on other sites

I sada se u potpis moze uneti "sistem", po sopstvenoj zelji naravno.

 

Ocenjivanje korisnika uz to kao kritetijum nije nesto merodavno. Sta ako je neko, nekada, imao visestruko bolji sistem?

I kakva je to logika da se mora imati bolji uredjaj od onoga koji se kritikuje? :)

Pravi audiofili..  :blah

 

Na Forum-u se lako da primetiti ko je merodavan i u kojoj meri. Naravno, i za to je potrebno neko znanje i iskustvo.

 

steve_pan-ov predlog mozda nije los.. Mada, uvek se moze krenutu od poslednje strane?  :1038:

 

Bravo!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...