Jump to content


(Novi) audio Sajam - Ustanova Kulture Palilula


Gox co.

Recommended Posts

ObaveÅ¡tavam cenjeno Älanstvo Foruma da će se sledeće nedelje 21.09. u prostoru Ustanove Kulture Palilula održati Audio Sajam u trajanju od 11:00h do 16:00h. Sajam će se po zamisli organizatora (meÄ‘u kojima sam i sam) održavati jednom meseÄno u prelepom prostoru u koji se ulazi sa dve strane. IzlagaÄi će ulaziti direktno sa velikog parkinga cca. 80 mesta iza zgrade,ispod Hale Pionir i to od 10:30 a posetioci će ulaziti na glavni ulaz u UK Palilula. Za posetioce će biti dostupan parking prostor ispred glavnog ulaza kao i sa leve strane iza bivÅ¡e diskoteke "Opozit". Ulaznica za sajam će koÅ¡tati 100,00 dinara a u prostoru koji je planiran za ovu feÅ¡tu funkcionisaće mali kafe-bar sa simboliÄnim cenama za sok i kafu. Moguće je zakupiti pojedinaÄni sto povrÅ¡ine 1.3mx0.50m po ceni od 1000,00 dinara a dva spojena stola koÅ¡taće 1600,00 dinara. Ideja je da se komÅ¡ije,prijatelji i saborci udruže i tako prodju jeftinije... :smile: Sve osnovne informacije o prostoru i svemu ostalom se mogu naći na tek oformljenom sajtu pod nazivom www.audioguerilla.net Pozdrav svim Älanovima Foruma i ako možete doÄ‘ite na ovo druženje i priliku da kupite,razmenite ili prodate neÅ¡to od ureÄ‘aja,pribora ili opreme.

 

Naslov editovao Infidel

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

. . . u prostoru Ustanove Kulture Palilula . . . 

Kolega, ovo je uvek potrebno: ulica Mitropolita Petra 8

 

Ustanova Kulture Palilula (danas) jeste bivši Narodni Univerzitet Braća Stamenković.

 

p.s. Veliki je haos "stari" nazivi, "novi" nazivi  :bounce i kod naziva ulica i kod naziva objekata.  :order 

Link to comment
Share on other sites

Dolazi Toma, KDK Elektronik, Kiki,Darko i Nesa, Viktor, 4Audio u najavi i jos sest,sedam a mozda i vise izlagaca.Garantujem dobar provod. Ima i piva... Svo izlagaci ce imati struju i wi-fi ...

Kiki dolazi. Sav treperi kao mlada pred vencanje.  :wave2  :heat

Link to comment
Share on other sites

U 12:15 sam krenuo sa Trošarine 33-kom. U 13:20 sam se vratio i to istim autobusom. Toliko o "Audio sajmu".

 

То није Ñајам то је вашар, оÑим Томе  :klanjanje  Ñве оÑтало  :ruganje

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Svaki pocetak je tezak.

Ovaj prostor je za mene lepsi, prijatniji, od svih drugih desavanja ovog tipa posle berze u SKC-u.

Sreo sam neke drage ljude iz tih "SKC vremena" sto mi je izuzetno drago. :thumbsup2

 

U 12:15 sam krenuo sa Trošarine 33-kom. U 13:20 sam se vratio i to istim autobusom. Toliko o "Audio sajmu".

Svako ima pravo na svoje misljenje, naravno. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...