Jump to content


Preporuke za CD plejer


don

Recommended Posts

taj pioneer 9300 nije niÅ¡ta posebno ocenjen iako ga prodavac hvali jeste onako na izgled robustan ali zvuk je najvažniji a on je loÅ¡iji od nekih jeftinijih modela tog vremena.ovaj 5000 je ko nebo i zemlja znaÄi potpuno viÅ¡i nivo uredjaja i tu 9300 nema Å¡ta da traži a verujem i da je cena primerena modelu

Link to comment
Share on other sites

Nedostatak vaseg znanja i pismenosti pogadja (osim Vas) i druge ucesnike ovog foruma.Vasi predlozi o momentalnom "bacanju" tudjih neispravnih hi-fi komponenti, i molbama za vracanje u zivot Vasih uredjaja je uslo u anale ovog foruma.

 

Vas predlog cd plejera pokretacu ove teme je vise nego neozbiljan... dobar cd plejer proglasavate zvucno losim,i nudite coveku vrhunski apsolutno nenabavljiv proizvod namenjen iskljucivo japanskom trzistu,koji ako se nekim cudom i nadje u Evropi osakacen za napajanje na 220v.

 

@don TYSON

Hijerarhija Pioneer cd plejera:

PD-95

PD-93

PD-75,73,71

PD-65 jedan od boljih koji sam slusao,ali istrosenost lasera me nateralo na prodaju

PD-S 06 veoma dobar cd plejer-zadrzao se u mom sistemu vise od godinu dana

PD-9700

PD-9300

PD-54

..

...

...

PD-S 705

Link to comment
Share on other sites

Nedostatak vaseg znanja i pismenosti pogadja (osim Vas) i druge ucesnike ovog foruma.Vasi predlozi o momentalnom "bacanju" tudjih neispravnih hi-fi komponenti, i molbama za vracanje u zivot Vasih uredjaja je uslo u anale ovog foruma.

Vas predlog cd plejera pokretacu ove teme je vise nego neozbiljan... dobar cd plejer proglasavate zvucno losim,i nudite coveku vrhunski apsolutno nenabavljiv proizvod namenjen iskljucivo japanskom trzistu,koji ako se nekim cudom i nadje u Evropi osakacen za napajanje na 220v.

@don TYSON

Hijerarhija Pioneer cd plejera:

PD-95

PD-93

PD-75,73,71

PD-65 jedan od boljih koji sam slusao,ali istrosenost lasera me nateralo na prodaju

PD-S 06 veoma dobar cd plejer-zadrzao se u mom sistemu vise od godinu dana

PD-9700

PD-9300

PD-54

..

...

...

PD-S 705

Hvala na objašnjenju!

Link to comment
Share on other sites

To je i napisano :"Vrhunski apsolutno nenabavljiv proizvod.............."

@don Tyson se interesovao za dobar plejer(140e).a ne vrhunski referentni top model Pioneer-ov cd-plejer I to za japansko trziste......zato sam I pitao da li je @goxy62 permutovao oznake,

Ovakve stvari se vec x puta ponavljaju..molbom za pomoc uredjaja do 100e,nude mu se referentni uredjaji sa desetostruko vecom cenom.. :wave2

Link to comment
Share on other sites

OdliÄna je ta gradacija modela po kvalitetu,jer sad bar znam kakav je redosled i lepo mogu da imam uvid u lepezu njihovih cd player-a.Voleo bih ja da nabavim u budućnosti jedan od njihovih player-a iz reference serije,jer kao prvo vizuelno bih imao tada zatvorenu priÄu poÅ¡to su mi sve komponemte sistema iz reference serije,osim cd player-a.Zanimljivo mi je da dosadaÅ¡nji moj player Pioneer PD-S503 je toliko lagan kad ga podignem,kao vekna hleba,verovatno je unutra poluprazan,a opet sasvim korektno je svirao i radio je bez greÅ¡ke,Å¡to bi se reklo kao Singerica,ali sam uvideo da su njihovi laseri teÅ¡ko nabavljivi i da su skupi,pa sam po savetu cenjenih kolega nabavio Denon dcd 1550 AR,koji mi se izuzetno svideo ,a i vizuelno se uklapa,e sad,da li je ovaj Denon bolji u svim segmentima od player-a iz Pioneer reference serije,znaÄi od onih nabrojanih u jednom od prethodnih nekoliko postova???

Link to comment
Share on other sites

Nedostatak vaseg znanja i pismenosti pogadja (osim Vas) i druge ucesnike ovog foruma.Vasi predlozi o momentalnom "bacanju" tudjih neispravnih hi-fi komponenti, i molbama za vracanje u zivot Vasih uredjaja je uslo u anale ovog foruma.

 

Vas predlog cd plejera pokretacu ove teme je vise nego neozbiljan... dobar cd plejer proglasavate zvucno losim,i nudite coveku vrhunski apsolutno nenabavljiv proizvod namenjen iskljucivo japanskom trzistu,koji ako se nekim cudom i nadje u Evropi osakacen za napajanje na 220v.

 

@don TYSON

Hijerarhija Pioneer cd plejera:

PD-95

PD-93

PD-75,73,71

PD-65 jedan od boljih koji sam slusao,ali istrosenost lasera me nateralo na prodaju

PD-S 06 veoma dobar cd plejer-zadrzao se u mom sistemu vise od godinu dana

PD-9700

PD-9300

PD-54

..

...

...

PD-S 705

moj odgovor je bio jer je Äovek pitao koji od ta dva playera je bolji ali ti oÄigledno nisi bio na Äasu ovaj model 705 je najgore djubre a liÄno sam posedovao 3 godine PD-S 801 koji je bolje ocenjen bio nego taj 9300 i dalje tvrdim da nisi u pravu PD S 5000 je bolji player i nije isti kao 9300 jer ima dva izvora napajanja dva trafoa drugaÄiju topologiju i težinu Äak i laser nije isti jedino je dac isti i to je to cenovni rang je nebo i zemlja moji savei  o bacanju u kontejner su se odnosili na jeftine dvd playere i suraund risivere gde se popravak neisplati ili je nemoguća tako da tvoje konstatacije nestoje

Link to comment
Share on other sites

probaj na kupujem prodajem se pojavio Denon DCD-1500AE

Cena mu je oko 300e(polovan za tu cenu-svojevremeno kada je izasao kostao priblizno 1000) ako se uklapas u budzet.

Izvanredan na playbacku SACD-a kao i standardnih CD.

Posedujem identican,pa probaj i poslusaj.Ako je ocuvan i radi kako treba.Neces biti razocaran :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...