Jump to content


Koji DAC kupiti ?


bleki

Recommended Posts

Zanima me koji DAC bi preporucili kao prvu kupovinu od ovih jeftinih modela

 

ÐиÑам Ñлушао али ми је Ð”Ð¸Ð½Ð°Ð²Ð¾ÐºÑ Ð½Ð°Ñ˜Ð¾Ð·Ð±Ð¸Ñ™Ð½Ð¸Ñ˜Ð¸ за тражену количину новца. 

 

http://www.ebay.de/itm/DYNAVOX-DA-WANDLER-DAC-307-BURR-BROWN-/261444299262?pt=DE_TV_Video_Audio_Sonstige&hash=item3cdf4b69fe

 

Једини је проблем што не шаљу за РС а ни за Србију.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Na srecu imam kolegu u Njemackoj pa ce mi on to kupiti i donjeti po ovoj cijeni sa ebay-a koja mi je svakako prihvatljiva pa i ako ne budem zadovoljan nije nesto previse novca

I ja kod njega vidim dosta toga kvalitetnog ugradjeno mada je sinergija svega upitna  sve dok uho ne presudi

Link to comment
Share on other sites

I ja kod njega vidim dosta toga kvalitetnog ugradjeno mada je sinergija svega upitna  sve dok uho ne presudi

 

Мени је увек ДРконвертор Ñа Бурн Браун чиповима добро звучао.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Na srecu imam kolegu u Njemackoj pa ce mi on to kupiti i donjeti po ovoj cijeni sa ebay-a koja mi je svakako prihvatljiva pa i ako ne budem zadovoljan nije nesto previse novca

I ja kod njega vidim dosta toga kvalitetnog ugradjeno mada je sinergija svega upitna  sve dok uho ne presudi

 

ImaÅ¡ valjda i nekog u Beogradu :) , mislim da prva Äetiri DAC-a u salonima možeÅ¡ da nadjeÅ¡ i po jeftinijoj ceni od ebay-a. 

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj i Focusrite iTrack Solo. Profi aspekt zanemari. Proveri ima li potrebne konekcije i uzmi ga u najozbiljnije razmatranje. NemaÄka cena je od 110 - 140 evra. Nisam ga poredio s drugim konverterima, ali je u apsolutnom smislu ostavio takav utisak da sam siguran da mu je mesto u osetno viÅ¡oj kategoriji.

Link to comment
Share on other sites

 

Taj Arcam se ne proizvodi vec vise od godinu dana. Tesko da je nov, mada ko zna... mozda je nekome ostao lager pa rasprodaje. Inace ako se dobro secam ovo je cena ispod nabavne. Zato mislim da treba biti pazljiv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...