Jump to content


GainClone


Zare

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Hm, zar hlavnjak ne bi trebao da ima Å¡to veću povrÅ¡inu, da se lako oslobodi toplote? Ovaj tvoj će primiti dosta toplote, ali nije za dugotrajnu upotrebu, mislim da bi se pregrejao.... Koje su snage u pitanju? I koja klasa pojaÄavaÄa? AB?

Za AB, raÄunaj da 30-50% snage ide u toplotu...

Link to comment
Share on other sites

Hladnjak bi trebalo da je dovoljno veliki cak i veci nego sto treba. Gledao sam slike na netu, ljudi su stavljali i duplo manje hladnjake. A i kazu da se GC ne greje mnogo. Za svaki slucaj imam neke hladnjake u rezervi ali je onda problem sa kutijom...

Kupio sam samo elektroniku, bez hladnjaka, kutije, konektora... Oko 100 evra je izaslo. Inace takvo sklopljeno pojacalo u kutiji na istom sajtu je 1500 dolara.

Snaga ce verovatno biti oko 40-tak vati. Sekundari po 24V sto je oko 33V jednosmernog napona. Tu je i dijagram.

post-79-128510459287_thumb.jpg

post-79-128510459287_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gde si uzeo konektore za zvucnike i cinceve? Kako se izbegava kontakt sa kutijom? I ja sam trenutno u fazi izrade pojacala a nisam resio konektore.Gde si uzeo konektore za zvucnike i cinceve? Kako se izbegava kontakt sa kutijom? I ja sam trenutno u fazi izrade pojacala a nisam resio konektore.

Link to comment
Share on other sites

Gde si uzeo konektore za zvucnike i cinceve? Kako se izbegava kontakt sa kutijom? I ja sam trenutno u fazi izrade pojacala a nisam resio konektore.Gde si uzeo konektore za zvucnike i cinceve? Kako se izbegava kontakt sa kutijom? I ja sam trenutno u fazi izrade pojacala a nisam resio konektore.Gde si uzeo konektore za zvucnike i cinceve? Kako se izbegava kontakt sa kutijom? I ja sam trenutno u fazi izrade pojacala a nisam resio konektore.Gde si uzeo konektore za zvucnike i cinceve? Kako se izbegava kontakt sa kutijom? I ja sam trenutno u fazi izrade pojacala a nisam resio konektore.Gde si uzeo konektore za zvucnike i cinceve? Kako se izbegava kontakt sa kutijom? I ja sam trenutno u fazi izrade pojacala a nisam resio konektore.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...