Jump to content


�udno ponašanje cd playera


goxy62

Recommended Posts

znaÄi radio je normalno i jutros kada sam pustio da svira prvo je nestao displej a on je dalje svirao, probao sam da pritisnem bilo koju komandu na njemu nereaguje, nakon toga iskljuÄujem struju pa ponovo ukljuÄujem on proradi pa ponovi isti problem posle izvesnog vremena sviranja oko 5 minuta a onda i ja isto ponovim e onda nije hteo uopÅ¡te da se ukljuÄi .

nakon 10 pokuÅ¡aja uspeo sam da ga aktiviram te je radio ceo dan bez ikakvih problema(dokle videćemo) da li ima neko ideju Å¡ta bi moglo da bude u pitanju.napominjem da je mehaniÄko dugme za ukljuÄenje struje na njemu,drug mi kaže to je neÅ¡to ssa mrežom ili mora da se Äisti kontakt dugmeta za ukljuÄenje struje na njemu?

 

unapred zahvalan

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sada mu vraćate za njegove kratke i jezgovite odgovore koje je pružao ostalim Älanovima sa problemima. Neka, doÅ¡la maca na vratanca!

Nema tu puno filozofije, ili je flat kablić popustio ili je 'ladan lem na ploÄi (to može samo mister ledeni da sredi :)  )

Link to comment
Share on other sites

Na svu srecu Safet nije fatamorgana pa cemo opet kupovati jeftine uredjaje.

 

A moja primedba je bila da navedeni serviseri nisu jedini. Ja bih recimo uvek pre preporucio Nikomija nego navedene jer covek pedantno i savesno odradi sve. Mozda mu fali malo samoreklamiranja i odredjena hiljada postova pa ce i njega navoditi. Ispade njegova skromnost mana.

Link to comment
Share on other sites

ma baci to djubre od plejera

 

:D Iako si mi bacao mandzu na Nad tvrdeci da ce da brzo rikne,ja nisam taki da likujem,ipak jedan si od zanimljivijih ljudi na forumu(u inat svima sam te stavio u prijatelje) i volim da chitam tvoje postove,pa da probam da pomognem(shto bi rekla Tamilska liderka Bandararajke,ko tebe kamenjem,ti njega kolachima),imao sam slichan problem sa LG dvd plejerom,kondenzatori u naponskoj sekciji(otprilike),nije strashan kvar.Imam blagi osecaj da ce ova tvoja tema u oftopik,sa drugim naslovom"nemoj pa se ne ...).

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prilicno netacna informacija. Verujem da ima sigurno preko 10

 

Ðи ово није тачно, има бар преко педеÑет!

------------------------------------------------------------------------------------------

 

"Г62" има два ЦД плејера, један је Сони а други Кенвуд.  Ð• Ñада погађајте који је неиÑправан ионако је завршен     :ruganje  Ð´ÐµÑ€Ð±Ð¸.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

:D Iako si mi bacao mandzu na Nad tvrdeci da ce da brzo rikne,ja nisam taki da likujem,ipak jedan si od zanimljivijih ljudi na forumu(u inat svima sam te stavio u prijatelje) i volim da chitam tvoje postove,pa da probam da pomognem(shto bi rekla Tamilska liderka Bandararajke,ko tebe kamenjem,ti njega kolachima),imao sam slichan problem sa LG dvd plejerom,kondenzatori u naponskoj sekciji(otprilike),nije strashan kvar.Imam blagi osecaj da ce ova tvoja tema u oftopik,sa drugim naslovom"nemoj pa se ne ...).

 

Nisam ja bre bacao , vraÄ 62 je bacao vudu na sve plejere i risivere ...  969356n04i0j45gk.gif

Link to comment
Share on other sites

nisam znao da imam ovoliko fanova na forumu, moji komentari su uvek usmereni da probude uÄmalost Älanova malo volim da podbadam ali dobronamerno, elem nijedan od majstora ne može da utvrdi Å¡ta može da bude uzrok ovom poremećaju plejera(hladan lem i sl.) dok opet ne bude u takvom modu jer zasad radi bez problema pa sad videćemo ako se opet desi isto neću da ga vraćam u normalu sa ukljuÄenjem iskljuÄenjem već takvog odmah kod pomenutih majstora ,moj post se Äisto odnosio na mogućnost da je neko već imao sliÄan problem pa Äisto informativno

zaboravih da pomenem joÅ¡ jedan Äudan detalj a to je da lampica na potenciometru za pojaÄanje za sluÅ¡alice/varijabilni izlaz svetli iako sve ostalo nema struju kad je bio u tom modu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...