Jump to content


Biciklizam


Mingus,Mingus

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

26 minuta ranije, perodeformero said:

Priznaj da se zoveš Milan.:lol:

Dobra :D,da sam Milan barem love nebi falilo :D,poznata mi je priča,odnosno znam ljude iz tog ljubavnog trokuta,on je bio ludo zaljubljen u nju,ali one je više volela Milana,odnosno njegovu lovu pošto tip ima dvije firme i duplo godina od nje,ovi grafiti su mu izgleda ispušni ventil nakon svega šta je saznao

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

audiofilska :D Fala bogu evo malo lepog vremena za bike.Čekam neke majice i jos što-šta sa sportdirecta super su im cene naspram nasih.Do 50E nema carine i pdv-a,oprez preko toga-bolje podeliti u više puta.Kurs za eur im je povoljniji prema funti.Jel koristio neko mudyfox,izgleda kao povoljno verovatno njihov brend u vlasnistvu kao i karimor,slazinger...

Link to comment
Share on other sites

58 minuta ranije, sondek said:

audiofilska :D Fala bogu evo malo lepog vremena za bike.Čekam neke majice i jos što-šta sa sportdirecta...

Nisam nikad kod njih naručivao,obično kad trebam djelove naručujem sa Bike24.de,Bike Discount ili Chain Reaction,super cijene i dostava u par dana

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, observer said:

Ima PDV-a, nema carine. Chainreactioncycles je meni omiljena radnja, cene su ok i poštarina nije skupa.

Nema.dhl donosi na kućnu adresu bez ikakvih troskova,sasvim regularno imaju avion svaki dan za BG, i vrlo su brzi sa isporukom,vrlo često za 2-3dana.Porucio najregularnije bar 20 puta kao i mnogi drugi prijatelji koje poznajem.Zasto i kako ne znam.Ako se zeznes pa ne prebaciš u EUR i presisas limit od 50EUR + shiping onda bude svega i carine i pdv-a i spedicija od 3600din i tu te kosta svetog petra kajgana(preko 100%),ali i tu ima leka vratis nazad paket pa ti propadne samo shiping,vrate novac i malo vise pazis sledeći put.Na manje porudzbine stvari preko amazona već bude pdv-a.

btw za porucivanje iz CRO imas jos i razlog vise jer je shiping dosta manji za zemlje EU,a i nema carine.Doduse nase su cene prenaduvane dok se zadovolji sto posrednika sve je skuplje od svega drugog.Proveri kako stoje stvari kod Vas,pa sa srećom  http://www.sportsdirect.com/cycling

Link to comment
Share on other sites

DHL mi je skup da bi ga koristio za stvari ispod 50e, a obično mi nije ništa toliko hitno da mora da mi stigne za dva dana. Juče sam dobio majicu sa bleep.com royal mailom, vrednost $32 sa poštarinom i naplaćen pdv 600 din. Danas stigli bužiri za kablove u sličnoj vrednosti i ništa nije naplaćeno. Izgleda da je raspoloženje carinika presudan faktor. Znajući gde živimo, meni je najbitnije da mi stigne ono što poručim, da ne ispadne iz kamiona aviona negde usput :lol:

Link to comment
Share on other sites

pa ne biras ti već sportdirect kako će da ti salje.Bude shiping relativno skup(15-16e),ali sve u svemu kad nalovis i popust kupis bajkerski dres ili patike 2-3 puta jeftinije.Nit siromasnije zemlje nit većih uhoklepača na svemu.Zivela slobodna trgovina.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Par slika za zadnjih vožnji,pošto su neko vrijeme aktualni grafiti koji nestaju kroz par dana kad naletim na zanimljive opalim fotku :D IMAG0156-800x448.jpg

Ovaj je dobar,više puta brisan pa opet pisan,trajao par dana pa opet obrisan :D

IMAG0123-1024x574.jpg

Po rukopisu vjerovatno djelo istog autora,dobio i odgovor crvenim slovima :D

IMAG0141_1-800x600.jpg

Beni vrati (s)tripove :D

2016-07-03 13.15.43-768x886.jpg

Ovaj je izbrisan nakon par dana,vjerovatno reagiralo društvo za zaštitu životinja :D

FB_IMG_1467544411698.jpg

Ovaj još stoji,a i dao si je autor truda :D

I za promjenu dva normalna

FB_IMG_1467544184507.jpg

FB_IMG_1467544175580.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Pričao mi drugar kako su se on i ekipa još trojice polupala preko prvoga u redu kada je naleteo, ne videvši ležećeg policajca. Inače nigde nije bilo znaka za upozorenje da je tu postavljen.

Izlomiše ruke, ramena, rebra ... kaže kolona biciklista je uglavnum guma u gumu u koloni i ako se onaj prvi ili neki u sredini nešto sklizne nema izbegavanja nego moliš boga da preživiš.

Dodatno je zez što su pedale vezane za patike pa nema vađenja nogu i neka eskivaža, nego junački u pogibiju.

Naravno pošto je bio uviđaj i hitna pomoć došla da ih skuplja lopatom, sutra dan su došli putari i postavili znak  za upozorenje na ležećeg ... Mislim, Srbija ubija! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...