Jump to content


system by wwweljko


wwweljko

Recommended Posts

Pa tako vam je to kad trazite informacije na pogresnim mestima momci,u sporednim temama za L&N pored republičkog "javnog servisa" B) Al ajd' ovde na mufte da dobijete info ako obećate izvestaj na javnom servisu kad pazarite . Prodavaće moj drugar 122/150 flatcap2 cd5i nat05 verovatno,planira u inostranstvo.Sve kupljeno u onehifi i verovatno nije ni pomereno od kad je stavljeno u policu,dakle 10/10 stanje.To je pravi apgrejd u odnosu na integralce.Cheers!

Link to comment
Share on other sites

500 je planirana suma.

14 minuta ranije, sondek said:

Pa tako vam je to kad trazite informacije na pogresnim mestima momci,u sporednim temama za L&N pored republičkog "javnog servisa" B) Al ajd' ovde na mufte da dobijete info ako obećate izvestaj na javnom servisu kad pazarite . Prodavaće moj drugar 122/150 flatcap2 cd5i nat05 verovatno,planira u inostranstvo.Sve kupljeno u onehifi i verovatno nije ni pomereno od kad je stavljeno u policu,dakle 10/10 stanje.To je pravi apgrejd u odnosu na integralce.Cheers!

Da li je drugar , blizi meni nigobtebi , geografski?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, wwweljko said:

Studio 110 , da onda opet jurim pojacalo.

Nista ispod 118-ce, 100_15201_zps9a98c17e.jpg

ako neces opet da menjas, ipak nema ih na oglasima, u One Hi Fi su 1500evra.

A za manje pare od toga mozes da kupis Proac response one Sc - ima ih bas dugo na KP.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, ab said:

Nista ispod 118-ce, 100_15201_zps9a98c17e.jpg

ako neces opet da menjas, ipak nema ih na oglasima, u One Hi Fi su 1500evra.

Za manje pare od toga mozes da kupis Proac response one Sc - ima ih bas dugo na KP.

To mi je mnogo....

Ove 110 dobijam u zameni.

Slusao sam ih na HFS mislim  nisu losi zvucnici.

Link to comment
Share on other sites

Slušao sam taj Proac sa EXPOSURE 2010 S2, to radi fenomenalno, po meni to je za klasu življe  transparentnije i dinamićnije pojačalo od pomenutog NAIM-a (koji je odličan, ne sporim).Takođe mislim da je stereotip da Proac  bezuslovno dobro radi sa lampama.Proac voli struju i snagu, znači SE otpada, po meni Proac najbolje radi sa lampama u preampu a sa tranzistorima u izlazu.Naravno ni to nije božije slovo ima oho hooo izuzetaka, ne treba generalisati nego probati.

Problem sa EXPO-m je što je on polovan na oglasima još ređi  od NAIM-a. EXPOVCI su zaljubljeni u svoja pojačala(sa razlogom) samo se ne  "EXPONIRAJU" javno i teško ih se odriču, tako da ti ne gine NOVO ! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...